• معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان

   پایش بازار چالدران توسط بازرسان غیر بومی صنعت، معدن وتجارت استان

   پایش بازار چالدران توسط بازرسان غیر بومی صنعت، معدن وتجارت استان

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح پایش و بازرسی از واحد های صنفی تمام شهرستان های استان توسط بازرسان غیربومی در سال جاری، واحدهای صنفی شهرستان چالدران نیز با حضور 15 گروه 2 نفره مورد پایش قرار گرفت.

   به گزارش شاتا، علیرضا محمودی گفت: در راستای اجرای طرح پایش و بازرسی از واحد های صنفی تمام شهرستان های استان توسط بازرسان غیربومی در سال جاری، واحدهای صنفی شهرستان چالدران نیز با حضور 15 گروه 2 نفره مورد پایش قرار گرفت.

   وی افزود: در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعداد 212 مورد بازرسی از واحد های صنفی شهرستان چالدران صورت گرفت که تعداد 105 مورد تخلف صنفی کشف گردید.

   محمودی ادامه داد: حاصل بازرسی های انجام شده در این شهرستان تشکیل 94 فقره پرونده به ارزش ریالی 87 میلیون و 517 هزار ریال بود که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: عمده تخلفات انجام شده در این شهرستان عدم درج قیمت، کم فروشی وگرانفروشی می باشد.

   وی بیان کرد: این طرح بصورت دوره ای در تمام شهرستان های استان آذربایجان غربی به اجرا در آمده و این روند بازرسی از واحد های صنفی و غیر صنفی ادامه خواهد داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: