• بیش از 5 هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی سردشت انجام شد

   بیش از 5 هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی سردشت انجام شد

   رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان سردشت از انجام 5 هزار و 11 مورد بازرسی در 6 ماهه نخست سال جاری از واحد های صنفی این شهرستان خبر داد و گفت: طی 6 ماه نخست سال جاری در راستای کنترل و نظارت بر بازار در این شهرستان با انجام بازرسی های فوق تعداد 249 پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل گردید.

   به گزارش شاتا حامد رمضانی اظهار داشت: طی 6 ماه نخست سال جاری در راستای کنترل و نظارت بر بازار در این شهرستان با انجام بازرسی های فوق تعداد 249 پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل گردید.

   وی افزود: انجام 5 هزار و 11 مورد بازرسی در شهرستان سردشت منجر به تشکیل 249 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی 282 میلیون و 518 هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

   رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان سردشت ادامه داد: در بازه زمانی 6 ماهه نخست سال جاری 924 مورد بازرسی از واحد های نانوایی انجام و منجر به تشکیل 67 فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ریالی 117 میلیون و 391 هزار ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع گردید.

   رمضانی عنوان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی بازرسی های انجام شده تعداد 73 هزار و 600 نخ سیگار کشف و 5 فقره پرونده قاچاق به ارزش ریالی 28 میلیون و 830 هزار ریال تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: