• بازرسی یک هزار و650 واحد صنفی در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس چهارمحال و بختیاری

   بازرسی یک هزار و650 واحد صنفی در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس چهارمحال و بختیاری

   معاون بازرسی، نظارت ومبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس هزارو 650 واحد صنفی بازرسی و برای 24 متخلف پرونده تشکیل شد.

   به گزارش شاتا، بیژن بهرامی ارزش ریالی تخلفات کشف شده را هفت میلیون و 520 هزار تومان اعلام کرد و افزود: بیشترین تخلفات در زمینه درج نشدن قیمت و گرانفروشی است.

   او گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس بمنظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و با هدف نظارت بر بازار نوشت‌افزار، کیف و کفش و سایر کالا‌های مورد نیاز دانش‌آموزان تا 15مهرماه ادامه دارد.

   معاون بازرسی،نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد: این طرح در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و پیشگیری از بروز هرگونه تخلف توسط عوامل سودجو و فرصت‌ طلب اجرا می‌شود.

   بهرامی گفت: در این طرح نظارتی 40 گروه بازرسی هرگونه تخلف مربوط به گرانفروشی، فروش اجباری نوشت افزار توسط کتابفروشی‌های توزیع کننده کتاب، صادرنشدن فاکتور و فروش نوشت‌افزار تقلبی و قاچاق و لباس فرم مدارس را شناسایی و رسیدگی می کنند.

   او ادامه داد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف همچون گران فروشی و درج نکردن قیمت موارد را به سامانه تلفنی ۱۲۴ اداره کل صنعت معدن و تجارت استان اعلام کنند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: