• بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی باشد / به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم

   وزیر صمت در مجمع عمومی بانک صنعت و معدن :

   بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی باشد / به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم

   بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی باشد / به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بانک صنعت و معدن محور تامین مالی برنامه های وزارت صمت در راستای داخلی سازی قطعات و قطع وابستگی به واردات باشد. 

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در مجمع عمومی عادی سالانه بانک صنعت و معدن با بیان این مطلب، افزود: تا سال ۱۴۰۰ می خواهیم حدود ۱۰ میلیارد دلار از قطعات و ملزومات وارداتی را داخلی سازی کنیم که بانک‌ صنعت و معدن در حوزه تامین مالی این ماموریت می تواند نقش مهمی ایفا کند.
   او با بیان اینکه عملکرد هیات مدیره و مدیرعامل این بانک مطلوب بوده است و شاهد تلاش های آنها بوده ایم، تصریح کرد: امسال که سال رونق تولید نامگذاری شده است و تمامی توجهات به اهمیت این موضوع است بانک صنعت و معدن نیز باید برای این موضوع برنامه های ویژه ای داشته باشد.

   به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم
   وزیر صنعت و معدن با تاکید بر اینکه باید نوع نگاهمان به این بانک را تغییر بدهیم، گفت: باید به بانک صنعت و معدن نگاه تخصصی داشته باشیم.
   رحمانی با اشاره به تدوین مجموعه برنامه های الزامات رونق تولید برای ارایه به دولت، بیان کرد: این مجموعه برنامه ها در راستای اقتصاد مقاومتی و قطع وابستگی است که بانک صنعت و معدن در حوزه تامین مالی آنها می تواند نقشی مهم و اساسی داشته باشد.

   ضرورت افزایش سرمایه بانک صعت و معدن
   او در ادامه تصریج کرد: البته موضوع افزایش سرمایه این بانک، نکته مهم و اساسی است که باید مدنظر واقع شود.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم انجام گردش مالی طرح ها و پروژه ها در همان منطقه محل طرح، گفت: بانک صنعت و معدن علاوه بر شعبه هایی که در مراکز استانها دارد، در شهرهای صنعتی دارای پتانسیل نیز می تواند شعبه بزند و با تعامل و هم افزایی گردش مالی بنگاه های تولیدی آن منطقه را به سمت خود آورد.
   گفتنی است که در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک صنعت و معدن گزارش هیات مدیره در خصوص عملکرد سال ۱۳۹۷ و برنامه های آتی این بانک ارایه شد.
   همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد و صورت های مالی سال ۱۳۹۷ بانک مورد تصویب قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: