• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام اعلام کرد:

   رتبه چهارم استان ایلام در دریافت ارز از صندوق توسعه ملی

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: استان ایلام در تامین ارز از صندوق توسعه ملی برای حوزه صنعت در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

   به گزارش شاتا، یاراله نصیری با بیان این مطلب، افزود: یک و هفت دهم میلیارد دلار از سوی صندوق توسعه ملی به حوزه صنعت استان ایلام تخصیص یافته که این رقم در حال پرداخت است.

   او تصریح کرد: بیشتر تسهیلات ارزی اختصاص یافته از صندوق توسعه ملی به حوزه صنعت استان ایلام برای طرح های متوسط و بزرگ در حوزه پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام یادآور شد: متقاضیان تسهیلات ریالی نیز از محل منابع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال جاری، می توانند درخواست خود را برای تامین سرمایه در گردش، بازسازی و نوسازی و تکمیل طرح های در دست اجرا با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد از طریق سامانه بهین یاب ثبت کنند.

   نصیری گفت: درخواست های ثبت شده از سوی متقاضیان پس از بررسی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی می شوند.

   او در پایان بیان کرد: از این محل تاکنون ۲۰ واحد به مبلغ ۶۹۴ میلیارد ریال به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات ارجاع شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: