• معاون سازمان صمت استان تهران خبر داد:

   برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در ۵ نقطه تهران

   برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در ۵ نقطه تهران

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در پنج نقطه شهر تهران خبر داد.

   به گزارش شاتا، مجتبی شیر قاضی اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری با محوریت و هماهنگی اتاق اصناف تهران برگزار خواهند شد.

   وی اظهارداشت: 5 نقطه که نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در تهران دایر می‌شود شامل پارک ارم، بوستان گفت و گو، حکیمیه تهرانپارس، خاوران و بوستان ولایت است.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: بطورکلی در این نمایشگاه‌ها دفترچه‌های دانش آموزی با نرخ دولتی و دیگر اقلام مورد نیاز دانش آموزان در آستانه بازگشایی مدارس با تخیفف ویژه عرضه می‌شود.

   وی در ادامه از توزیع ۱۵ میلیون جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ دولتی یا ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی برای تنظیم بازار در سراسر کشور خبرداد و افزود: استان‌ها تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری مهلت دارند نسبت به جذب این دفترچه‌ها و همینطور تزریق در شبکه‌های منتخب توزیع اقدام کنند.

   شیرقاضی اظهارداشت: این دفترچه‌ها از مسیر کمیته امداد و سازمان بهزیستی، نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار، واحد‌های مجاز عرضه کتب درسی و بخشی هم از طریق اتحادیه‌های کارگری، کارمندی و تعاونی فرهنگیان توزیع خواهد شد.

   وی گفت: قیمت دفتر ۴۰ برگ یک هزار و ۷۰۰ تومان، ۶۰ برگ دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ سه هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ چهار هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: بطورکلی در مرحله نخست دو میلیون دفترچه دانش آموزی برای توزیع در سطح این استان پیش بینی شده است.

   وی در ادامه یادآورشد: با احتساب هر دانش آموز پنج جلد دفترچه ۵۰۰ هزار جلد سهمیه در این مرحله به استان تهران اختصاص می‌یابد که باید تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری دفترچه‌های مزبور جذب و در شبکه‌های منتخب تزریق شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: