• دفترچه‌ های دانش‌آموزی با ارز 4200 تومانی در شبکه منتخب توزیع می‌شود

   کلامی اعلام کرد :

   دفترچه‌ های دانش‌آموزی با ارز 4200 تومانی در شبکه منتخب توزیع می‌شود

   دفترچه‌ های دانش‌آموزی با ارز 4200 تومانی در شبکه منتخب توزیع می‌شود

   محمدرضا کلامی گفت: ستاد تنظیم بازار شرایط توزیع دفترچه های دانش آموزی تولیدی با کاغذ وارداتی با ارز 4200 تومانی را مشخص کرد.

   مدیر کل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار در گفتگو با شاتا افزود : مقرر شده است میزان کاغذ وارداتی با ارز 4200 تومانی که در اختیار کارخانجات تولیدکننده دفاتر دانش آموزی است، احصا شود .

   وی تاکید کرد: دفتر امور خدمات بازرگانی مکلف است اقدامات لازم برای توزیع محصولات تولید شده با ارز 4200 تومان در شبکه تحت نظارت اجرایی نماید .

   به گفته وی شبکه تحت نظارت شامل نمایشگاه های بازگشایی مدارس، فروشگاه های زنجیره ای، صنوف منتخب و ... است.

   وی در پاسخ به این سوال که چه تصمیماتی برای برگزاری نمایشگاه های ویژه در آستانه بازگشایی مدارس اتخاذ شده است؟ گفت: موضوع برگزاری نمایشگاه های بازگشایی مدارس با محوریت اتاق اصناف پیگیری می شود.

   وی گفت: آنچه اهمیت دارد این است که نمایشگاه ها تنها با هدف سودآوری برگزار نمی شوند و اقدامات لازم از سوی استانداران و سایر دستگاه های ذیربط برای در اختیار قرار دادن جایگاه های رایگان و فراهم کردن شرایط برگزاری نمایشگاه پیگیری می شود.
   کلامی در خصوص نحوه قیمت گذاری دفترچه های دانش آموزش نیز گفت: مسئولیت قیمت گذاری دفاتر دانش آموزی تولیدی با کاغذ وارداتی ارز 4200 تومانی بر عهده سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است.
   این مقام مسئول ادامه داد: طبق پیش بینی های صورت گرفته سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان لازم است ضمن بازرسی موجودی احصاء شده، نسبت به قیمت گذاری برای محصولات تولید شده با ارز 4200 تومان اقدام کند.

   وی گفت: تولیدکنندگان نیز مکلف هستند نسبت به درج قیمت بر روی محصولات خود اقدام کنند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: