• همزمان با هفته دولت در خراسان جنوبی انجام شد :

   افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 15 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بیش از یک هزار میلیارد ریال

   افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 15 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بیش از یک هزار میلیارد ریال

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: امسال همزمان با هفته دولت 15 طرح صنعتی، معدنی و تجاری با سرمایه گذاری یک هزار و 520 میلیارد ریال در استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

   به گزارش شاتا،داود شهرکی با بیان اینکه با بهره برداری از 13 مورد از این طرح ها 200 فرصت شغلی در استان خراسان جنوبی ایجاد می شود افزود: از مجموع طرح ها، 2 طرح در بیرجند، 5 طرح در شهرستان طبس، 3 طرح در شهرستان فردوس، یک طرح در شهرستان قائنات، یک طرح در شهرستان سربیشه و یک طرح در شهرستان بشرویه به بهره برداری می رسد.

   شهرکی همچنین با بیان اینکه دو طرح دیگر در شهرستان سربیشه در حوزه دانه بندی منیزیت و تولید آجر نسوز نیز کلنگ زنی خواهد شد ادامه داد: اشتغال پیش بینی شده برای این دو طرح نیز 205 نفر است.

   وی با اشاره به مهمترین طرح های حوزه صنعت و معدن در هفته دولت تصریح کرد: طرح تولید جرم و آجر نسوز با ظرفیت تولید سالانه 96 هزار تن و سرمایه گذاری 920 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 180 نفر در شهرستان سربیشه یکی از مهمترین طرح هایی است که در این هفته کلنگ زنی خواهد شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین با افتتاح پروژه دانه بندی زغال سنگ در شهرستان طبس با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن و سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال، 15 فرصت شغلی ایجاد می شود.

   شهرکی بیان کرد: تولید کنسانتره اهن با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن کنسانتره و با سرمایه گذاری 150 میلیارد ریال و اشتغال 36 نفر در شهرستان طبس از دیگر طرح های افتتاحی شاخص در هفته دولت خواهد بود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی دو طرح تولید و توزیع فرش دستباف با مجموع ظرفیت تولید سالانه 3500 متر مربع فرش و سرمایه گذاری 7 میلیارد ریال و اشتغال 60 نفر را از جمله دیگر پروژه های مهم قابل افتتاح در شهرستان طبس عنوان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: