• توجه به تامین مواد اولیه و بازاریابی برای توسعه فرش دستباف/ ایجاد بازارهای جدید برای فرش دستباف به خصوص در حوزه کشورهای شرق آسیا آغاز شده است

   وزیر صمت در بازدید از بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف :

   توجه به تامین مواد اولیه و بازاریابی برای توسعه فرش دستباف/ ایجاد بازارهای جدید برای فرش دستباف به خصوص در حوزه کشورهای شرق آسیا آغاز شده است

   توجه به تامین مواد اولیه و بازاریابی برای توسعه فرش دستباف/ ایجاد بازارهای جدید برای فرش دستباف به خصوص در حوزه کشورهای شرق آسیا آغاز شده است

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه پیداکردن بازارهای جدید باید با در نظرگرفتن سلایق این بازارها همراه باشد، گفت: ایجاد بازارهای جدید برای فرش دستباف به خصوص در حوزه کشورهای شرق آسیا آغاز شده است.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در بازدید از بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، بیان کرد: فرش ایرانی به خاطر کیفیت، هنر و ذوق خاص خود، مشتریان خاص خود را نیز دارد و صادرات آن به صورت طبیعی همیشه در جریان است.

   ایجاد بازارهای جدید برای فرش دستباف به خصوص در حوزه کشورهای شرق آسیا آعاز شده است

   او با بیان اینکه در شرایط تحریمی امکان بازاریابی جدید برای فرش دستباف کشور وجود دارد، تصریح کرد: ایجاد بازارهای جدید برای فرش دستباف به خصوص در حوزه کشورهای شرق آسیا آغاز شده است.

   پیداکردن بازارهای جدید باید با در نظرگرفتن سلایق این بازارها همراه باشد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه پیداکردن بازارهای جدید باید با در نظرگرفتن سلایق این بازارها همراه باشد، گفت: باید به سلایق مشتریان بازارهای جدید از لحاظ ابعاد، رنگ و تنوع نقش در نظر گرفته شود که خوشبختانه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف، این نکته مهم را مدنظر قرار داده اند.

   رحمانی ادامه داد: در همین نمایشگاهی که اکنون افتتاح شده نیز توجه به سلایق مشتریان در طراحی و تولید فرش دستباف مشهود است و تولیدکنندگان در این جهت گام برداشته اند.

   توجه به سلایق مشتریان، سبب توسعه صادرات فرش دستباف خواهد شد

   او با بیان اینکه با اهمیت دادن به سلایق مشتریان، صادرات فرش دستباف هم می تواند توسعه یابد، افزود: با توجه به این نکته می توانیم برای بازارهایی که به سبب تحریم از فرش دستباف ما محروم شده اند هم جایگزین های خوبی پیدا کنیم.

   استقبال خوبی از نمایشگاه فرش دستباف شده است

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به استقبال کشورهای دیگر از نمایشگاه بیست و هشتم فرش دستباف ایران، بیان کرد: با توجه به شرایط تحریمی اما بیشتر از سالهای قبل از نمایشگاه استقبال شد و حضور سفرای کشورهای خارجی نیز نشانگر اهمیت نمایشگاه است.

   توجه به تامین مواد اولیه و بازاریابی برای توسعه فرش دستباف

   رحمانی مهمترین مشکل فرش دستباف را تامین مواد اولیه دانست و افزود: تامین مواد اولیه در کنار توجه به بازاریابی کمک میکند تا این هنر صنعت جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

   گفتنی است که بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران سوم تا نهم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های دائمی تهران برگزار می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: