• همزمان با هفته دولت 17 طرح صنعتی در قم به بهره برداری می رسد

   همزمان با هفته دولت 17 طرح صنعتی در قم به بهره برداری می رسد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت : ۱۷ طرح صنعتی با اعتبار یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در قم به بهره‌برداری می‌رسد.

   به گزارش شاتا محمود سیجانی با بیان اینکه بهره ‌برداری از این طرح‌ها ۳۸۰ شغل مستقیم در استان ایجاد می‌کند افزود : با افزایش ظرفیت تولید این واحدها به ظرفیت اسمی، سالیانه تعداد اشتغال مستقیم این واحدها به بیش از ۳ برابر افزایش می‌یابد ضمن اینکه بهره‌برداری از این واحدها موجب ایجاد بیش از یک هزار و ۵۰۰ شغل غیرمستقیم خواهد شد.

   وی ادامه داد: در هفته دولت سه واحد اصلی تولید سفره و کیسه پلاستیک، ‌لولای آرام بند فلزی و واحد تولیدکننده رنگدانه‌های شیمیایی با حضور مسئولان استانی و کشور افتتاح و آئین بهره برداری از ۱۴ واحد دیگر نیز به صورت همزمان برگزار می‌شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم افزود : ‌لولای آرام بند فلزی یکی از قطعات وارداتی است که با بهره‌برداری از واحد تولید این قطعه در قم ،‌ بخشی از نیاز کشور برطرف خواهد شد.

   وی ادامه داد : این واحدهای تولیدی در زمینه تولید کلاه موتورسیکلت ، اسپری، انواع فنر، گرانول و کفش، لیوان کاغذی و درب ظروف غذا، چسب ، ‌زنجیر موتور، قالب‌سازی و بطری پت ، ریل فلزی ، قطعات فولادی و ظروف پت فعالیت می‌کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: