• در هفته دولت ؛

   31 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومان در استان گلستان افتتاح می شود

   31 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومان در استان گلستان افتتاح می شود

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : در هفته دولت امسال 31 واحد صنعتی در استان گلستان افتتاح و راه اندازی می شوند .

   به گزارش شاتا حسین طلوعیان افزود : در هفته دولت امسال 31 واحد صنعتی با سرمایه گذاری حدود 300 میلیارد تومان در استان گلستان افتتاح و راه اندازی می شوند .

   به گفته وی ، با راه اندازی این واحدهای تولیدی در استان 460 نفر مشغول به کار می شوند .

   طلوعیان افزود : این واحدها در 8 شهرستان استان واقع شده اند و بیشترین آنها در شهرستان گرگان افتتاح خواهند شد که شامل 12 واحد با سرمایه گذاری 215 میلیارد تومان و اشتغالزایی 165 نفر می باشند .

   وی گفت : 2 واحد صنعتی در شهرستان آزادشهر با سرمایه گذاری 12.5 میلیارد تومان و اشتغالزایی 32 نفر ، 6 واحد صنعتی در شهرستان آق قلا با سرمایه گذاری 91.8 میلیارد تومان و اشتغالزایی 98 نفر ،2 واحد صنعتی در شهرستان علی آباد کتول با سرمایه گذاری 66.7 میلیارد تومان و اشتغالزایی 24 نفر ،1 واحد صنعتی در شهرستان کردکوی با سرمایه گذاری یک میلیارد تومان و اشتغالزایی 4 نفر ،1 واحد صنعتی در شهرستان گمیشان با سرمایه گذاری 1.7 میلیارد تومان و اشتغالزایی 16 نفر ،6 واحد صنعتی در شهرستان گنبد کاووس با سرمایه گذاری 15.9 میلیارد تومان و اشتغالزایی 66 نفر و 1 واحد صنعتی در شهرستان مینودشت با سرمایه گذاری1.4 میلیارد تومان و اشتغالزایی 5 نفر از جمله این واحدها هستند .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان با گسترده خواندن فعالیتهای بخش صنعت ، معدن و تجارت گفت : از رسانه ها تقاضا داریم که بازوی ترویج و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان باشند و فعالیتهایی که در حوزه های مختلف این بخش انجام می شود را با رسم امانت داری به رشته تحریر در آورند ./ک

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: