• همزمان با سفر معاون وزارت صمت به استان مرکزی انجام می شود

   افتتاح طرح توسعه شرکت زرین رویا با سرمایه گذاری 27 میلیون یورو در ساوه

   افتتاح طرح توسعه شرکت زرین رویا با سرمایه گذاری 27 میلیون یورو در ساوه

   امروز و همزمان با سفر معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان مرکزی ، طرح توسعه شرکت زرین رویا با سرمایه گذاری 27 میلیون یورو و اشتغالزایی 130 در شهرصنعتی ساوه افتتاح می شود .

   به گزارش شاتا، این شرکت در زمینه تولید انواع پوشک بچه و بزرگسال فعالیت دارد و با بهره برداری از طرح توسعه این شرکت 15000 هزار تن به تولیدات این شرکت افزوده می شود.

   طرح توسعه این شرکت کمتر از یکسال آماده بهره برداری شده است و تکنولوژی استفاده در تولید محصولات این کارخانه از به پیشرفته ترین ماشین آلات روز اروپا می باشد .

   در حال حاضر در استان مرکزی تعداد 245 طرح صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و پیش بینی سرمایه گذاری 31152 میلیارد ریال وجود دارد که با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال بیش از 10 هزار نفر در استان فراهم خواهد شد .

   همچنین 40 واحد صنعتی و معدنی نمونه در استان مرکزی با حضور قبادیان ، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی تجلیل خواهند شد.

   محمد رضا حاجی پور ، ضمن اعلام این خبر گفت: بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای وزارت صمت 40 واحد صنعتی و معدنی نمونه در استان مرکزی انتخاب شدند که این واحدها ۲۶ تیرماه به مناسبت روز ملی صنعت و معدن در آیینی تجلیل می شوند . در مجموع حدود 470 واحد متقاضی شرکت در این انتخاب بودند که بر اساس استانداردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت این 40 واحد مشخص و انتخاب شدند.
   وی با بیان اینکه دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن نامگذاری شده، افزود: با توجه به اینکه در این روز همایش ملی در تهران برگزار می‌ ‎ شود، در نتیجه همایش تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی برتر در استان مرکزی به 26 تیرماه موکول شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: شاخص‌های انتخاب واحدهای صنعتی و معدنی برتر میزان صادرات غیر نفتی، افزایش اشتغال نسبت به سال گذشته، نوسازی و بهسازی تجهیزات و عوامل تولید و پیشرفت های مالی بر اساس اظهارنامه های مالیاتی است که واحدهای برتر بر این اساس شناسایی و معرفی و امتیازدهی می‌شوند.
   حاجی پور دامه داد: از مجموع 40 واحد معرفی شده به عنوان واحدهای نمونه، دو واحد به عنوان واحدهای نمونه ملی در همایش ملی نیز معرفی و تجلیل شدند.
   وی اضافه کرد: تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی سبب افزایش انگیزه در فعالان صنعتی و معدنی خواهد شد و همین افزایش انگیزه می‌تواند باعث برداشتن گامی موثر در راستای رونق تولید در کشور باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: