• سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی خبر داد :

   بخشودگی جرائم بیمه ایی کارفرمایان خوش حساب

   بخشودگی جرائم بیمه ایی کارفرمایان خوش حساب

   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان غربی بیان کرد: کارفرمایان کارگاههایی که جرائم بیمه ای آنان قبل از تاریخ 29/12/1396 صادر شده با ارائه مدارک و مستندات ارازی به سازمان تامین اجتماعی از بخشودگی جرایم متعلقه آئین نامه جدید برخوردار شوند.

   به گزارش شاتا محمد دهقان افزود: کارفرمایان کارگاههای مشمول با تائید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه های استانی آن، در صورتی که جرایم مربوط به قبل از 29/12/1396 باشد می توانند با مراجعه به سازمان تامین اجتماعی استان از مزایا و بخشودگی جرایم این تصویب نامه استفاده کنند.

   محمد دهقان همچنین به مدت زمان اجرایی این تصویب نامه اشاره کرد و گفت: لازمه اجرایی این تصویب نامه اخذ تایید یه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه های استانی یکی از دلایل ارازی جهت برخورداری از بخشودگی مقرر در این مصوبه الزامی هست، زمان اجرای این مصوبه از تاریخ 13/03/1398 به مدت 3 ماه خواهد بود.

   وی در خصوص برنامه های حمایتی سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی در سال رونق تولید بیان کرد: درسالجاری حمایت های سازمان در سه بخش، تکمیل طرحهای نیمه تمام، فعال سازی واحدهای راکد و افزایش ظرفیت واحدهای نیمه فعال خواهد بود.

   دهقان ادامه داد: برای حمایت از تعداد176 واحد صنعتی و تولیدی که شامل 67 طرح نیمه تمام ، 54 واحد راکد و55 واحد نیمه فعال به مبلغ 6 هزارو 720 میلیار ریال تسهیلات نیاز هست.

   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان غربی در مورد آخرین روند تسهیلات رونق تولید اذعان کرد: در سال جاری بالغ بر 285 میلیارد ریال برای 13 واحد تولیدی صنعتی مصوب گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: