• ۶ واحد صنعتی امسال در زنجان به بهره برداری می رسد

   ۶ واحد صنعتی امسال در زنجان به بهره برداری می رسد

   استاندار زنجان گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده، ۶ واحد صنعتی در سال جاری در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.

   به گزارش شاتا فتح‌الله حقیقی در همایش معرفی و تجلیل از صنعتگران، معدن‌کاران و اصناف برتر استان با اشاره به تلاش برای رونق تولید و حل مشکلات واحدهای صنعتی،اظهار داشت: تمام مردم، صنعتگران، معدن‌کاران، اصناف و مدیران و مسئولان در شرایط حاضر باید در حیطه وظایف خود، جامعه را آرام نگه دارند.

   وی افزود: مردم و تولیدکنندگان و اصناف سهم خود را در آرام‌سازی جامعه ایفا می‌کنند و مدیران نیز برای این کار باید کمتر حرف زده و بیشتر عمل کنند.

   حقیقی تصریح کرد: حرف زدن و عمل کردن در شرایط آزاد و مطمئن، هنر نیست بلکه عمل کردن در جایی که تنگنا وجود دارد مهم بوده و هنر است.

   استاندار زنجان گفت: در راستای آرام‌سازی جامعه، هیچ جلسه‌ای به صورت نمایشی تشکیل نشده و جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید نیز در خارج از ساختمان استانداری و در واحدهای مشکل‌دار تشکیل می‌شود.

   وی افزود: مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی در صورت امکان در داخل استان رفع شده و در غیر این صورت از طریق مسئولان کشوری پیگیری می‌شود.

   حقیقی خاطرنشان کرد: وقتی سرمایه‌گذاران و صاحبان صنعت، پیگیری مشکل از سوی مدیران را ببینند، انگیزه و امیدواری در آن‌ها ایجاد شده و هر آنچه در توان دارند تلاش می‌کنند.

   وی با بیان اینکه اقدامات بسیاری برای رفع مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی انجام شده است، اظهار داشت: پسماند دپو شده روی زنجان در آینده نزدیک تعیین تکلیف شده و پسماند تولیدی موجود نیز با تعیین مکان مشخص، تعیین تکلیف خواهد شد.

   وی گفت: بازبینی منطقه ماهنشان برای صدور مجوز اکتشاف معدن که ۴۰ درصد از مساحت آن حفاظت شده و عرضه خاک انگوران در بازار بورس بدون سنوات سهمیه‌ای نیز از دیگر اقداماتی است که در حال پیگیری و انجام است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: