• تاکید ایمیدرو بر حمایت از تولید مستندهای بخش معدن و صنایع معدنی/ تورهای معرفی توانمندی معدن و صنایع معدنی مستندسازان ادامه می یابد

   تاکید ایمیدرو بر حمایت از تولید مستندهای بخش معدن و صنایع معدنی/ تورهای معرفی توانمندی معدن و صنایع معدنی مستندسازان ادامه می یابد


   غریب پور در نشست هم اندیشی سیزدهمین جشنواره سینما حقیقت خبر داد: کارگروهی با حضور شرکت های زیرمجموعه ایمیدرو برای حمایت از تولید فیلم های مستند بخش معدن و صنایع معدنی برای حضور در جشنواره سینما حقیقت تشکیل خواهد شد.

   به گزارش شاتا از پایگاه خبری ایمیدرو، در این نشست که با حضور خداداد غریب پور، رییس هیات عامل ایمیدرو، برگزار شد محمدمهدی طباطبایی نژاد رییس مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به همراه مدیر شبکه مستند صدا و سیما، دبیر اجرایی جشنواره سینما حقیقت و نمایندگانی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و نیز برخی مدیران ایمیدرو حضور داشتند.

   غریب پور اظهار داشت: ایمیدرو به زودی فراخوان ارسال آثار مستندسازان بخش معدن و صنایع معدنی برای انتخاب فیلم برگزیده در این بخش را اعلام خواهد کرد.

   وی افزود: تورهای مستندسازان که از سال پیش با هدف معرفی توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو در حال برگزاری است با انگیزه بیشتری تداوم می یابد.

   وی همچنین تاکید کرد: ایمیدرو از فیلم برگزیده بخش معدن و صنایع معدنی در سیزدهمین جشنواره سینما حقیقت تقدیر می کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: