• نقدینگی به سمت صنعت و تولید هدایت شود

   رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران عنوان کرد :

   نقدینگی به سمت صنعت و تولید هدایت شود

   نقدینگی به سمت صنعت و تولید هدایت شود

   رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت : نقدینگی یکی از مسایل بخش تولید و صنعت کشور است که دولت برای رفع این مشکل باید پول و سرمایه های سرگردان را به این سمت هدایت کند.

   به گزارش شاتا سید عبدالوهاب سهل آبادی در آستانه فرارسیدن 10 تیر روز صنعت و معدن اظهار داشت: تسهیلات بانک ها باید در راه تولید و صنعت بکارگرفته شود و پذیرفته نیست برخی از تولیدکنندگان به خاطر دیون مالی در زندان بسر ببرند.
   وی گفت: رهبری، دولت و وزارت صمت، دغدغه رونق تولید در کشور دارند و باید شرایط رسیدن به این مهم در جامعه فراهم آید.
   سهل آبادی افزود: صنعت از گذشته در ایران شکل گرفته و به ویژه پس از انقلاب، شرکت ها و شهرک های صنعتی در کشور گسترش یافته است و به همین دلیل مردم به تولید، اشتیاق بیشتری نشان داده اند.
   وی اظهار داشت: مشکلات و آسیب های زیادی در راه تولید وجود دارد، مشکل بانک ها و سود و بهره های زیاد از مسایل این بخش است و باید برای رونق تولید، دریافت این تسهیلات برای آنان آسان تر شود.
   رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: کاهش ارزش پول ملی و مسایل ارزی باعث شد که رسیدگی به بخش صنعت آهنگ کندتری به خود بگیرد و تولیدکنندگان و فعالان بخش صنعت را با مشکلاتی روبرو کند.
   سهل آبادی افزود: همچنین اعتماد نداشتن به آینده صنعت از مشکلات این بخش است زیرا برخی تولیدکنندگان نمی دانند که مذاکره و تعاملات خود را براساس چه اعتبار و منابع مالی و پولی انجام دهند.
   وی اظهار داشت: باید شرایطی در جامعه فراهم آید تا امیدواری های فعالان بخش تولید و صنعت بیشتر شود تا آنان به کار دلگرم تر شوند.
   10 تیر در تقویم رسمی کشور به عنوان روز صنعت و معدن نامگذاری شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: