• دریافت1334 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید توسط 2415 واحد در استان یزد

   دریافت1334 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید توسط 2415 واحد در استان یزد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، گفت: در سال 97 تعداد 215 واحد به مبلغ 371 میلیارد تومان از طریق ثبت نام در سامانه بهین یاب در چهار بخش صنعت، معدن ، گردشگری و کشاورزی تسهیلات رونق تولیدپرداخت شده است.

   به گزارش شاتا، محمد رضا علمدار یزدی در هفتاد و چهارمین جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد با ارایه گزارشی در خصوص پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال 97 توسط بانک‌ها به بخش صنعت ، معدن ، گردشگری و جهاد کشاورزی، افزود: از طریق پرداختهای مستقیم توسط خود بانکها ، 2 هزار و 200 واحد به مبلغ 963 میلیارد تومان به بخش صنعت ، معدن ، گردشگری و کشاورزی پرداخت شده است.

   وی گفت: در سال 97 مجموعا 2 هزار و 415 واحد به مبلغ یک هزار و 334 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اندکه اگر این عدد را به تعداد روزهای سال( 365 روز) تقسیم کنیم روزانه بانکها 3654 میلیون تومان به بخش صنعت معدن ، گردشگری و کشاورزی تسهیلات پرداخت کردند.

   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد با اشاره به تصویب تسهیلات رونق جدید گفت: در این جلسه با همکاری اعضاء کار گروه و بانکهای عامل تعداد 51 واحد صنعتی به مبلغ 159 میلیارد تومان برای واحدهای صنعتی، معدنی و گردشگری مورد تصویب کار گروه قرار گرفت.

   علمدار یزدی ادامه داد : کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از ابتدا تاکنون ۷۳ جلسه کارگروه اصلی، ۱۰۵ جلسه کمیته تخصصی و هزار و ۱۴۶ جلسه کارشناسی با سه هزار و ۸۱۶ مصوبه در قالب بررسی سه هزار و ۷۴۹ پرونده داشته است.

   خبری خوش برای واحدهای تولیدی بدهکار/بخشودگی جرائم شامل حال واحدهای تولیدی بدهکار شد

   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان یزد از بخشودگی جرایم واحدهای تولیدی که تا قبل ازتاریخ 29/12/96 بدهی دارند خبرداد.

   علمدار یزدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از خبر خوش مدیر کل تامین اجتماعی استان در خصوص بخشودگی جرائم گفت: واحدهای تولیدی که تا قبل ازتاریخ 29/12/96 بدهی دارند می توانند برای بخشودگی جرائم تا تاریخ 13/6/98 به واحدهای تامین اجتماعی مراجعه نموده و شامل بخشودگی جرائم شوند.

   استان یزد پایلوت درسامانه ای شدن کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید

   وی از پایلوت شدن استان یزد در زمینه سامانه ای شدن کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

   علمدار یزدی گفت: سه استان یزد ،اصفهان و مازندران پایلوت برای سامانه ای شدن کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید شده اند.

   وی گفت: من بعد واحدهای تولیدی احتیاجی به مراجعه حضوری و مکاتبه کاغذی ندارند و می توانند با رمزی که سازمان صنعت،معدن وتجارت در اختیار آنها قرار میدهد درخواست خود را وارد سامانه کنند

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان افزود: اعضای کار گروه تسهیل و دستگاههای مرتبط می توانند از طریق رمزی که به نماینده شان داده می شود درخواست ها را رسیدگی کنند و در نهایت منجر به رفع موانع تولید خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: