• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد :

   هیچ مانعی بر سر راه تولید در کردستان وجود ندارد

   هیچ مانعی بر سر راه تولید در کردستان وجود ندارد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در آیین افتتاحیه نمایشگاه رونق تولید در کردستان اظهار داشت : معتقدم موانع توسعه جدا از مسائل اعتباری و مالی نیست و هر کشور و استانی که توسعه یافتند به یقین ذهن شهروندان آن توسعه یافته بوده است.

   به گزارش شاتا، محمد دره وزمی گفت: وقتی ذهن‌ها توسعه یابد تنگ نظری ها کنار گذاشته خواهد شد و همه به رشد یکدیگر افتخار می‌کنند و پیشنهادهای سازنده ارائه می‌دهند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود : سکوت مدیری که کارشناس شاغل مجموعه‌اش در مقابل توسعه کارشکنی می‌کند غیرقابل قبول است و مسئولیت چنین اقداماتی با مدیر آن دستگاه است و این مدیر، مدیر توانمندی نیست.

   دره وزمی یادآور شد : این استان امروز برندها و محصولات تولیدی دارد که در کشور و حتی عرصه بین الملل شناخته شده‌اند و این مایه افتخار است.

   وی اظهار داشت : برای بهبود وضعیت تولید واحدهای تولیدی باید سیستم سنتی را کنار گذاشت و تولید مدرن را پیاده سازی نمود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : امروز همه مسئولان استان به این گفتمان مشترک دست پیدا کرده اند که تنها راه توسعه استان، حمایت از تولید است و در این راه از هیچگونه تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

   دره وزمی با اعلام اینکه هیچ مانعی بر سر راه تولید استان وجود ندارد، گفت : هیچ واحدی نباید نگران تأمین مواد اولیه و سرمایه درگردش باشد.

   وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در چند سال گذشته برای حمایت از تولید و رفع موانع پیش روی تولید یادآور شد: امسال ظرفیت های خوبی در جهت حمایت از تولید و اشتغال در استان وجود دارد که از جمله این ظرفیتها می توان به دادن یارانه به تسهیلات اعطای، پرداخت سرمایه در گردش، اعمال تبصره 18 و تسهیلگری و رفع موانع در سایر بخشهای دیگر اشاره کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد : واحدهای تولیدی که توجیه اقتصادی داشته باشد، بطور قطع با حمایت های دولت این واحدها تعطیل نخواهند شد و با تمام توان در سال "رونق تولید" از تولید و اشتغال آنان حمایت و صیانت خواهیم کرد.

   لازم به ذکر است نمایشگاه رونق تولید و معرفی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط کردستان در ۸۳ غرفه با حضور ۱۱۰ شرکت کننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سنندج گشایش یافت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: