• احیای ۲۲۰۰ واحد تولیدی را سال ۹۸ در دستور کار دادیم

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در هرمزگان :

   احیای ۲۲۰۰ واحد تولیدی را سال ۹۸ در دستور کار دادیم

   احیای ۲۲۰۰ واحد تولیدی را سال ۹۸ در دستور کار دادیم

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال دو هزار و ۲۰۰ واحد که بخشی غیرفعال هستند و بخشی دیگر زیر ظرفیت کار می کنند را‌‌ تکمیل و احیا خواهیم کرد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در ابتدای ورود به هرمزگان جهت سفر به جنوب کرمان و شرکت در چند برنامه در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب ، افزود: پارسال نیز این برنامه را در دستور کار داشتیم و در این راستا بیش از یک هزار و ۸۰۰ واحد را توانستیم فعال و احیا کنیم.

   وی با اعلام اینکه موضوع توسعه واحدهای تولیدی دارای پتانسیل توسعه و همچنین نهضت تکمیل ساخت داخل را نیز در برنامه داریم، تصریح کرد: امسال معدن و صنایع معدنی را جزو اولویت های اصلی فعالیت های وزارت صنعت، مفدن و تجارت قرار دادیم.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت موصوع معدن و صنایع معدنی را یک فرصت استثنایی برای کشور دانست و گفت: ظرفیت معادن باید فعال شود که بدین منظور برنامه هایی تدوین و طراحی شده است که این برنامه ها از اکتشاف تا نوسازی و تجهیز معادن را شامل می شود.
   رحمانی فعال کردن معادن کوچک مقیاس را از دیگر برنامه ها معرفی کرد و افزود: تکمیل زنجیره فلزات اساسی مثل فولاد و آلومینیوم و مس و سایر ظرفیتهای فلزی و غیرفلزی نیز جزو برنامه های امسال است.
   وی در بخش دیگری از سخنان خود هرمزگان را یکی از استانهای بسیار پتانسیل دار در حوزه معدن دانست و اضافه کرد: به ایمیدرو و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی و سایر مجموعه های مرتبط برای به فعلیت رساندن این ظرفیت ها ماموریت دادم.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه های سفر امروز به جنوب کرمان گفت: بازدیدی از جنوب کرمان و برخی معادن این خطه داریم و در هرمزگان نیز در دیداری با استاندار به بررسی مهمترین موارد استان در حوزه معادن، دریا، صنعت، معدن و تجارت می پردازیم‌.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: