• افزایش 12 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی استان سمنان در سال 97

   افزایش 12 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی استان سمنان در سال 97

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 12 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در سال گذشته خبر داد.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته ، تعداد 229 فقره پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال 96 ، 12درصد افزایش داشته است.

   وی ادامه داد: در بخش صدور پروانه بهره برداری که در واقع می توان آن را همان سرمایه گذاری های تحقق یافته دانست ، بیش از 6 هزار و 900 میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است که با صدور این تعداد پروانه بهره برداری زمینه اشتغال حدود 3 هزار و 50 نفر در استان فراهم شده است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به تحلیل سرمایه گذاری صورت گرفته در بخش صنعت استان بر اساس گروه کالایی تصریح کرد: از نظر رشد سرمایه گذاری ، گروه صنعتی چوب و محصولات چوبی در رتبه نخست و ساخت کاغذ و محصولات کاغذی در رتبه دوم قرار دارد و از نظر رشد اشتغال، بیشترین تغییرات مربوط به گروه ابزار و تجهیزات پزشکی می باشد.

   اسودی با بیان اینکه در بخش صنعت استان شاهد رشد و شکوفایی قابل توجهی می باشیم اظهار داشت: محدودیت منابع آب و عدم امکان توسعه و یا سرمایه گذاری برخی از صنایع که در فرایند تولید به آب نیاز دارند ، مشکل افزایش نیاز به نقدینگی واحدهای تولیدی و دشواری تامین مواد اولیه ولوازم یدکی وماشین آلات خط تولیداز مهمترین موانع و مشکلات در بخش صنعت استان می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: