• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:

   1520 مورد بازرسی حاصل تلاش یک‌هفته‌ای بازرسان سازمان صمت کرمانشاه

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بازرسان و کارشناسان این سازمان در هفته منتهی به‌ روز دوشنبه 6 خردادماه با حضور در بازار و کنترل واحدهای صنفی، تولیدی و توزیعی و مراکز خدماتی، از یک هزار و 520 واحد بازرسی انجام داده و برای 54 واحد صنفی متخلف نیز پرونده تشکیل و متصدیان آن‌ها را به‌منظور صدور احکام لازم به تعزیرات حکومتی معرفی کردند.

   به گزارش شاتا، محسن دارابی با بیان این مطلب، افزود: بازرسان ارزش کل پرونده‌ها را 9 میلیارد و یک میلیون و 888 هزار ریال برآورد کرده‌اند و مهم‌ترین تخلف کشف‌شده در هفته موردنظر، گران‌فروشی و عدم انجام تعهدات در بخش‌های خدمات فنی یخچال، کابینت سازی، شرکت‌های تولیدی و واحدهای عرضه‌کننده کالاهای اساسی بوده است.

   به‌زودی نمایشگاه رونق تولید برگزار می‌شود

   وی در ادامه سخنان خود گفت: در راستای نامگذاری سال جدید تحت عنوان رونق تولید، نمایشگاهی با محوریت استان کرمانشاه و با مشارکت واحدهای تولیدی با عنوان رونق تولید به زودی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی کرمانشاه دایر خواهد شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: این نمایشگاه قرار است به‌زودی و با حضور واحدهای تولیدی استان به‌منظور معرفی توانمندی‌های تولیدی و صنعتی استان برگزار شود.

   دارابی در ادامه تأکید کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه؛ میز خدمت به‌منظور رسیدگی به مشکلات و پاسخگویی بخش تولید با حضور دستگاه‌های متولی ازجمله تأمین اجتماعی، امور مالیاتی،بانک‌ها و ... مستقر خواهد شد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: