• راه‌اندازی آزمایشی سامانه تسهیل در 3 استان اصفهان، یزد و مازندران از 11 خرداد

   دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت،معدن و تجارت خبر داد:

   راه‌اندازی آزمایشی سامانه تسهیل در 3 استان اصفهان، یزد و مازندران از 11 خرداد

   راه‌اندازی آزمایشی سامانه تسهیل در 3 استان اصفهان، یزد و مازندران از 11 خرداد

   دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای ایجاد سهولت در حل و فصل مشکلات بنگاه‌های تولیدی در دستگاه‌های اجرایی، کارگروه‌های استانی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، سامانه تسهیل به صورت آزمایشی در استان‌های اصفهان، مازندران و یزد از 11 خردادماه آغاز به کار می کند.

   به گزارش شاتا، میثم زالی با بیان این مطلب، افزود: این کار در اجرای بند 2 نامه شماره 23614/60 مورخ 18 فروردین ماه امسال وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مبنی بر راه‌اندازی سامانه تسهیل بوده است.

   وی خطاب به رؤسای سازمان‌های صمت این سه استان، تصریح کرد: اطلاع رسانی و فراخوان برای ثبت درخواست بنگاه‌های متقاضی در سامانه بهین یاب (ستاد تسهیل) به منظور طرح مسایل و حل و فصل آنها در سازمانها، بانکها و یا کارگروه استانی انجام شود.

   دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر ضرورت اطلاع رسانی به عوامل اجرایی سازمانها و بانکهای استانی برای ثبت نام و دریافت نام کاربری در سامانه بهین یاب، گفت: روسای سازمانهای صمت این سه استان، تعیین سطح دسترسی از سوی ادمین های استانی برای عوامل اجرایی در سامانه هماهنگ و بررسی پرونده های متقاضیان توسط عوامل اجرایی از طریق فرآیند مربوطه در سامانه هماهنگ را در دستور کار قثرار دهند.

   زالی در پایان اضافه کرد: از آنجا که این سامانه به صورت آزمایشی راه اندازی شده، ضروری است سازمان‌های استانی با اعلام مسایل و مشکلات مرتبط با سامانه به دفتر آمار و فرآوری داده ها نسبت به تکمیل سایت و رفع نقائص و مسایل احتمالی اقدام لازم را به عمل آورند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: