• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام خبر داد:

   توزیع بیش از 5 هزار بسته کاغذ در بازار ایلام / تأمین شکر مورد نیاز ماه مبارک رمضان

   توزیع بیش از 5 هزار بسته کاغذ در بازار ایلام / تأمین شکر مورد نیاز ماه مبارک رمضان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از عادی شدن بازار کاغذ و تأمین آن به میزان مورد نیاز خبر داد و گفت: شکر مورد نیاز استان با توجه به ماه مبارک رمضان نیز تأمین شده است.

   به گزارش شاتا، یارالله نصیری با بیان این مطلب، افزود: بیش از 5 هزار بسته کاغذ تأمین و در بازار توزیع شده است و اکنون مشکلی در این زمینه نداریم.

   وی تصریح کرد: بازار استان ایلام تحت تأثیر بازار کشور در چند روز اخیر که با ایام امتحانات دانش آموزان مواجه بودیم با مشکل کمبود کاغذ مواجه شد که با پیگیری های انجام شده این مشکل برطرف شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیر موضوع مشکل کاغذ بوده و تلاش می شود که کمبود در این زمینه برای مردم ایجاد نشود.

   نصیری گفت: البته در ماه اخیر علاوه بر کمبود کاغذ A4 با مشکل کمبود شکر، روغن موتور و ام دی اف نیز مواجه بودیم که پیگیری ها تا حدودی مشکلات تامین این اقلام نیز برطرف شده است.

   تامین شکر مورد نیاز در مبارک رمضان

   وی از تامین شکر مورد نیاز استان با توجه به ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: اکنون 790 تن شکر در حال توزیع در بازار است و حجم قابل توجهی نیز تامین شده که توسط مباشران به استان حمل و توزیع خواهد شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام با اعلام ذخیره سازی یک هزار و 361 تن برنج و 173 تن روغن خوراکی، بیان کرد: مشکلی در زمینه تامین و عرضه این کالاهای اساسی در بازار وجود ندارد.

   نصیری از کاهش قیمت مرغ در استان خبر داد و گفت: قیمت مرغ در بازار سیر نزولی دارد و به هر کیلو گرم 106 هزار ریال رسیده است.

   وی در پایان گفت: تلاش می شود با رصد وضعیت کالاهای استراتژیک و پر مصرف مردم مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

   نصیری ادامه داد: سهم استان از کالاهای اساسی و دولتی بر اساس سرانه جمعیت تعیین می شود و افزایش بیش از میزان تعیین شده مستلزم پیگیری است.

   وی ابراز امیدواری کرد که با توزیع به موقع و نظارت مستمر بازرسان این اداره کلی جو آرامش بر بازار حاکم شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: