• بازدید معاون وزیر و رییس هیأت عامل ایدرو از خط ریسندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر

   بازدید معاون وزیر و رییس هیأت عامل ایدرو از خط ریسندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر

   بازدید معاون وزیر و رییس هیأت عامل ایدرو از خط ریسندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر

   محمدباقر عالی «معاون وزیر و رییس هیأت عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در نخستین سفر خود در سمت رییس هیأت عامل ایدرو از کارخانه ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ در ایرانشهر بازدید کرد.

   به گزارش شاتا، برای تکمیل واحد ریسندگی و چاپ و تکمیل این پروژه ، تاکنون ۶ میلیون و سیصد هزار یورو منابع ارزی و بیش از ۲۷۰ میلیارد منابع ریالی پیش بینی شده است . این پروژه تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت داشته و پیش بینی می شود در ماه های آینده به بهره برداری برسد .

   بافت بلوچ یکی از پروژه های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است که در راستای ماموریت و احیای صنایع فرسوده به این سازمان واگذار شده و در حال حاضر جزو شرکت تابعه ایدرو محسوب می شود.

   شرکت گسترش صنایع بافت بلوچ در کیلومتر ۵ جاده ایرانشهر به بمپور و در فاصله ۳۷۰ کیلومتری با زاهدان قرار دارد و یکی از بزرگترین کارخانه های نساجی کشور بشمار می رود .

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را در این سفر هیاتی مرکب از نوری امیری، معاون نوسازی و بهره برداری ، مدیر توسعه منطقه ای ، مدیران ارتباطات و حراست و دفتر هیات عامل از ایدرو و اعلایی مجری طرح و سایر مقامات استان و شهرستان ایرانشهر همراهی می کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: