• برگزاری جشنواره رمضان در محل نمایشگاه بین المللی تهران

   مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران اعلام کرد :

   برگزاری جشنواره رمضان در محل نمایشگاه بین المللی تهران

   برگزاری جشنواره رمضان در محل نمایشگاه بین المللی تهران

   مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت : از تاریخ 23 اردیبهشت تا 3 خرداد ماه سال جاری جشنواره رمضان همراه با پخش زنده شبکه پنج سیما در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزارمی‌شود.

   بهمن حسین‌زاده در گفتگو با شاتا گفت : هدف از برگزاری این جشنواره اشاعه امور فرهنگی کشور در ماه مبارک رمضان بین قشرهای مختلف مردم است.

   وی با اشاره به اینکه به منظور پخش زنده برنامه های جشنواره رمضان در شبکه پنج سیما اکیپ این شبکه روی استیج سالن شماره پنج نمایشگاه‌های بین‌المللی مستقر شده‌اند افزود: جواد رضویان هنرپیشه محبوب کشورمان در برنامه زنده شبکه پنج سیما روی استیج خواهد رفت.
   حسین‌زاده اضافه کرد: همزمان با برگزاری مراسم جشنواره رمضان در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران درمکان استخربزرگ این نمایشگاه فضایی برای کودکان و کارآفرینان تهیه شده است تا آنها در این فضا به فعالیت‌های خود مشغول باشند.
   مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: سالنهای 5 ،6 ،7 و27 محل دائمی نمایشگاههای تهران به منظور برگزاری جشنواره رمضان آماده پذیرایی از مردم خداجو و عزیز ایران هستند.
   وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری بنام سال ((رونق تولید)) افزود: در سالن‌های 7 و 27 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران تولیدات ایرانی لوکس و مبلمان منزل برای خرید و بازدید عموم مختلف مردم عرضه خواهد شد.
   حسین‌زاده تصریح کرد: حضور کارکنان صنعت و معدن و سازمان بهزیستی در جشنواره رمضان امسال پررنگ خواهد بود به طوری که خدمات مشاوره‌ای همراه با محصولات فرهنگی مختلف به مردم ارائه می‌شود.
   مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران افزود:برپایی نماز در مسجد حضرت ابراهیم(ع) همراه با حضور پررنگ مردم در این مسجد موجب ایجاد فضای معنوی مناسبی خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: