• آغاز به کار نمایشگاه های طرح ضیافت در کردستان

   به گزارش "شاتا" سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان

   آغاز به کار نمایشگاه های طرح ضیافت در کردستان

   آغاز به کار نمایشگاه های طرح ضیافت در کردستان

   نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان با نام طرح «ضیافت» و با حضور جمعی از مسئولان اجرایی استان و شهرستان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی سنندج به طور رسمی گشایش یافت.

    

   به گزارش "شاتا" سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اعلام این خبر گفت: این سازمان  با استفاده از پتانسیل های موجود جهت جلوگیری از افزایش قیمتها که احتمالا در برخی از مقاطع سال به دلیل افزایش میزان مصرف صورت می گیرد اقداماتی را انجام می دهد.

   محمد پورنگ، یکی از این اقدامات را استفاده از توان بخش های خصوصی و بخشهای تولیدی استان و پتانسیل بسیار خوب اصناف دانست که در مواقع حساس این دو بخش بعنوان بازوان اجرایی این سازمان به ایفای نقش می پردازند تا از هرگونه افزایش قیمت بدونه ضابطه و بدونه دلیل خاص جلوگیری بعمل آید.

   وی،نخستین هدف در برپایی نمایشگاه‌های ضیافت را جلوگیری از افزایش قیمت‌ها به صورت نامناسب و همراه با التهاب در بازار عنوان کرد و گفت: گاهی این افزایش غیرعادی قیمت‌ها به علت رشد مصرف اتفاق می‌افتد که با اقدام به موقع می توان از افزایش قیمت تا حدی جلو گیری بعمل آورد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ، تصریح کرد: آنچه در نمایشگاه ضیافت مد نظر است، تخفیف 15تا 20 درصدی در مقایسه با نرخ های کف بازار است.

   وی تعداد غرفه های امسال را 576 غرفه و در 7مرکز شهرستان اعلام کرد.

   محمد پورنگ تصریح کرد: عمده کالاهای توزیعی در این مکان ها، مرتبط با ایام ماه مبارک رمضان و شامل مواد لبنی، پروتئینی، روغن، برج، حبوبات و.... است.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: