• رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :

    ارسال بیش از 700 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان

     ارسال بیش از 700 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان

   نادر میرشکار گفت : ارزش کمک های نقدی و غیر نقدی اصناف، تجار، صنعتگران، معدنکاران و کارکنان استان به سیل زدگان بیش از 700 ممیلیون تومان می باشد .

   به گزارش شاتا، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد کمک رسانی به مناطق آسیب دیده ناشی از سیل عنوان کرد : بر اساس مصوبات ستاد پشتیبانی از مناطق سیل زده وزارت صنعت، معدن و تجارت از همه توان در جهت کاهش آسیب های ایجاد شده و تلاش برای نجات جان هموطنان عزیز استفاده خواهیم کرد .

   میرشکار در این نشست که با حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان، معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و نمایندگان تشکلهای خصوصی در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار گردید، ادامه داد : بارندگی های اخیر، خسارت های زیادی را در برخی استانها به وجود آورده و در استان سیستان و بلوچستان نیز مشکلاتی بوجود امده و طی هشدارهای داده شده احتمال وقوع سیلاب در مناطق استان نیز وجود دارد .

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت : هموطنان ثابت کرده اند که در شرایط سخت در کنار همدیگر هستند و کمک های مردم، حضور نیروهای مردمی، ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هلال احمر و ... ایجاد موکب ها و آشپزخانه های متعدد در مناطق سیل زده نشان از این همکاری دارد .

   وی افزود : در حوزه ی صنعت، معدن و تجارت نیز استان سیستات و بلوجستان در کنار هموطنان آسیب دیده بودند و تا کنون اصناف، تجار، صنعتگران، معدنکاران و کارکنان این سازمان کمک های قابل توجهی جمع آوری و ارسال نموده اند که ارزش کمک های نقدی و غیر نقدی جامعه صنعت، معدن و تجارت استان به سیل زدگان تا کنون بیش از 700 میلیون تومان می باشد که جای تشکر و قدردانی از این عزیزان را دارد .

   وی همچنین عنوان کرد : کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اعلام رضایت یک روز از حقوق خود را برای کمک به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: