• رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   توسعه صادرات را دنبال می کنیم

   توسعه صادرات را دنبال می کنیم

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با توجه به سیاست های هفت گانه ای که توسط وزارت صمت ابلاغ شده، توسعه صادرات را دنبال می کنیم.

   به گزارش شاتا محمدرضا حاجی پور گفت : با توجه به نامگذاری سال جاری به نام رونق تولید یکی از اصلی ترین برنامه های مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت رونق تولید و توجه به حمایت و پشتیبانی سرمایه گذاری و توسعه سرمایه گذاری در مجموعه استان است .

   وی افزود: با توجه به رویکردی که در این راستا در مجموعه وزارتخانه تبیین و ابلاغ شده، حتما در کنار صنعتگران و فعالان واحدهای تولیدی خواهیم بود .

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در خصوص رفع موانع تولید تصریح کرد: با توجه به تفویض اختیارهای خوبی که وزارت صمت به سازمان های استانی از قبیل ثبت سفارش ها داده که می توانند تامین مواد اولیه و نیازهای اصلی واحدهای تولیدی را در برگیرد، در نتیجه ما نیز در راستای رونق تولید به این مهم خواهیم پرداخت .

   حاجی پور بیان کرد: بنابر تاکید استاندار مرکزی تمامی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان ملزم به حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی هستند که این تاکید جای تقدیر و تشکر دارد .

   وی ادامه داد: با توجه به سیاست های هفت گانه ای که توسط وزارت صمت ابلاغ شده، توسعه صادرات مدنظر است و مجموعه قوطی سازی الومییوم کاوه با نگاه صادراتی و تولید محصولات صادرات محور شرایط خوبی را برای حضور در بازارهای بین المللی فراهم کرده است .

   حاجی پور اضافه کرد: امیدواریم با توجه به اینکه سال گذشته یک میلیارد و ۱۳ میلیون دلار صادرات از استان صورت گرفته بتوانیم امسال به سرمایه گذاری مناسب در توسعه صادرات در بازارهای منطقه برسیم .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: