• در سال 97 انجام شد:

   1470 مصوبه در راستای رونق گرفتن مجدد بنگاه های تولیدی استان هرمزگان

   1470 مصوبه در راستای رونق گرفتن مجدد بنگاه های تولیدی استان هرمزگان

   1470 مصوبه در راستای رونق گرفتن مجدد بنگاه های تولیدی استان هرمزگان در سال 97 انجام شد که 524 فقره از مصوبات در خصوص مشکلات متقاضیان در زمینه های مسائل بانکی ، تامین اجتماعی و امور مالیاتی بوده که در این جلسات مورد بررسی قرارگرفته است.

   به گزارش شاتا، معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در 12 ماهه سال 97، 244جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزارشده که نتیجه آن 1470مصوبه جهت ساماندهی مسائل و مشکلات بنگاهای تولیدی ، اقتصادی ،جهاد کشاورزی وگردشگری در استان هرمزگان بود .
   سهراب رضوانی با اشاره به اینکه مصوبات کارگروه تسهیل بصورت جدی پیگیری و اجرا می شود عنوان کرد: 524 فقره از مصوبات در خصوص مشکلات متقاضیان در زمینه های مسائل بانکی ، تامین اجتماعی و امور مالیاتی بوده که در این جلسات مورد بررسی قرارگرفته است.
   رضوانی خاطر نشان کرد: جلسات کارگروه رفع موانع تولید با هدف تسهیل و رفع مشکلات واحد های تولیدی با حضور کلیه اعضاء دستگاههای اجرایی مرتبط با تولید بمنظور بررسی و تصمیم گیری نسبت به مرتفع نمودن مسائل مختلف بنگاههای اقتصادی بصورت هفتگی تشکیل می گردد.
   وی با توجه به جایگاه قانونی این کارگروه تاکید کرد: اجرای مصوبات کارگروه مذکور برای تسهیل در امر تولید و حمایت از کالای ایرانی برای کلیه دستگاه های اجرایی و بانک ها الزامی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: