• پرداخت بیش از 6500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان جنوبی

   پرداخت بیش از 6500 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان جنوبی

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای آغاز طرح رونق تولید در سال 95 تاکنون به 1461 واحد و طرح تولیدی بالغ بر 6532 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا، داود شهرکی، در کارگروه تسهیل و رفع موانع استان اظهار کرد: در سال 95، به 457 واحد و طرح تولیدی بالغ بر 2285 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید و به صورت مستقیم پرداخت شد.

   شهرکی با اشاره به ادامه روند پرداخت تسهیلات در سال 96 نیز بیان کرد: میزان پرداختی در سال 96 به 703 طرح و واحد تولیدی بالغ بر 2860 میلیارد ریال بوده است.

   وی ادامه داد: همچنین در سال 97، به 301 واحد و طرح تولیدی بالغ بر 1387 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید و به صورت مستقیم پرداخت شد.

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان جنوبی عنوان کرد: از ابتدای آغاز طرح رونق تولید تاکنون 240 جلسه کمیته کارشناسی ذیل کارگروه استانی، 149 کارگروه استانی و 36 کارگروه ملی در مرکز برای پیگیری، تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای استان برگزار شده است.

   شهرکی با اشاره به اینکه در طی این سه سال، جلسات کارگروه تسهیل 3200 مصوبه داشته است گفت: بیشترین تعداد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از ابتدای اجرای طرح رونق تولید تاکنون در حوزه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری استان بوده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این جلسه از همکاری، همراهی و همگرایی تمامی مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی، دستگاه های خدمات رسان و بانک های عامل در راستای تحقق مصوبات کارگروه و همچنین تسهیل و رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی در سال گذشته تشکر و قدردانی کرد.

   در این جلسه همچنین دستورالعمل اجرایی برنامه تولید و اشتغال حوزه صنعت و معدن موضوع بند الف تبصره 18 قانون بودجه تشریح و گزارش آخرین وضعیت ابلاغ توسط بانک ها ارائه و هماهنگی های لازم با بانک های عامل برای پرداخت انجام شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: