• ساماندهی و تجهیز حدود ۲۰ دستگاه ماشین آلات معادن استان برای مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سمنان

   ساماندهی و تجهیز حدود ۲۰ دستگاه ماشین آلات معادن استان برای مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سمنان

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ساماندهی و تجهیز ماشین آلات معدنی در مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سطح استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ، محمد فروهر با اشاره به اتفاقات اخیر ناشی از وقوع سیلاب در سطح استان گفت: در شرایط جوی هفته جاری و ایجاد سیلاب در برخی مناطق استان ، معادن استان با ساماندهی و تجهیز ۲۰ دستگاه ماشین آلات معدنی نظیر لودر و کامیون در مهار سیلاب و بازگشایی راه های مواصلاتی نقش موثر و بسزایی داشتند.

   وی با اشاره به آماده باش کامل معادن استان در این ایام خصوصا در مناطق سیل زده نظیر شهرستانهای آرادان ، دامغان و میامی تصریح کرد: معادن استان با آماده سازی ماشین آلات معدنی همگام با ستاد مدیریت بحران استان و شهرستانها در مهار سیلاب و جلوگیری از بروز مشکل برای هم استانی ها و همچنین مسافران نوروزی و زائران حرم رضوی حضور موثر و چشمگیری داشتند.

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: این همکاری موثر بیانگر فرصت بهره مندی از امکانات بخش خصوصی در کنار امکانات و تجهیزات دولتی در شرایط خاص آتی دارد . محمد فروهر با اظهار رضایت از عملکرد بهره برداران معادن از نقش موثر آنان در کنترل و مدیریت بحران در استان تقدیر کرد و خواستار تداوم و افزایش این تعامل و همکاری برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: