• تعیین تکلیف 14 قطعه زمین صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری

   تعیین تکلیف 14 قطعه زمین صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری

   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری از تعیین تکلیف 14 قطعه زمین صنعتی راکد در برخی از شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری خبر داد. 

   به گزارش شاتا علیرضا شفیع‌زاده اظهار کرد: با حضور طرفینِ قرار‌داد در جلسات هیأت حل اختلاف و داوری، 14 پرونده‌ زمین‌های صنعتی راکد با مساحتی بالغ بر 4 هکتار در شهرک‌های صنعتی شهرکرد، بروجن، لردگان، جونقان، بلداجی، تشنیز و سامان(2) بررسی و به صدور رأی منتهی شد.

   وی افزود: با توجه به هزینه‌های دولت برای آماده‌سازی زمین‌های صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، اگر سرمایه‌گذار مطابق برنامه‌ زمان‌بندی کارشناسی، نسبت به اخذ پروانه‌ بهره‌برداری اقدام نکند، موضوع تعیین تکلیف زمین در اختیار، با تشکیل جلسات هیأت حل اختلاف و داوری بررسی و بر مبنای توضیحات متقاضی آرای قانونی و لازم‌الاجرا صادر می‌شود.

   شفیع‌زاده همچنین تصریح کرد: بر همین اساس برای 3 قطعه زمین صنعتی با مساحتی بیش از یک هکتار آرای استمهال و برای 11 قطعه زمین صنعتی دیگر با مساحت 3 هکتار آرای فسخ قطعی صادر شد.

   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به سال "رونق تولید" تأکید کرد: مدیریت زمان و سرمایه از ارکان مؤثر در رونق تولید است که مشارکت سرمایه‌گذارانی مجرب و متخصص را می‌طلبد.

   چهارمحال و بختیاری دارای 29 شهرک و ناحیه‌ صنعتی مصوب است که در 21 مورد، آماده‌ واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلفِ تولیدی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: