• برنامه ریزی برای ایجاد 130 هزار فرصت شغلی در بخش اصناف در سال 1398

   رییس مرکز اصناف و بازرگانان اعلام کرد :

   برنامه ریزی برای ایجاد 130 هزار فرصت شغلی در بخش اصناف در سال 1398

   برنامه ریزی برای ایجاد 130 هزار فرصت شغلی در بخش اصناف در سال 1398

   برنامه ایجاد 130 هزار فرصت شغلی در سال 1398 تدوین می شود .

   زندی با اعلام این مطلب در گفتگو با شاتا افزود : این برنامه با هدف ایجاد اشتغال آسان و ارزان پیگیری می شود و بررسی ها نشان می‌دهد در سال 1397 نیز نزدیک به سیصد هزار فرصت شغلی در بخش اصناف ایجاد شده است .

   وی این حوزه از اقتصاد را حوزه ای مهم و تاثیرگذار خواند و گفت: باید توجه داشت که بافت مدیریتی در برخی تشکل های صنفی سنتی است و تلاش می شود با سیاستگذاری لازم در مدیریت این تشکل ها ، آنها را به سوی برنامه محور بودن سوق داد.

   رییس مرکز اصناف و بازرگانان با تاکید بر اینکه در سال 1398، ساماندهی خدمات پس از فروش در حوزه تولید و خدمات فنی در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: با توجه به گسترش علم و تکنولوژی تولید و خدمات فنی، این بخش مهم اقتصادی کشور نیازمند آموزش و آشنایی با تکنولوژی روز دنیا را دارند لذا تلاش شده با همکاری اتاق اصناف و انعقاد تفاهم نامه های مرتبط با موضوع ، با آموزش و پرورش ، دانگاه فنی و حرفه ای وزارت علوم و دانشگاه های علمی و کاربردی این نقیصه برطرف شود.

   او تاکید کرد : با هدف گسترش صادرات ، ایجاد شرکت های مدیریت صادرات به منظور بازاریابی و تولیدات و خدمات فنی مورد توجه است چرا که بررسی ها نشان می دهد صنوف تولیدی توان مالی و اطلاعاتی معرفی محصولات، بازاریابی و صادرات را ندارند از این رو با تدارک برنامه های مذکور این مشکل حل شده و ساختار بازاریابی محصولات ایرانی در جهان تغییر خواهد کرد تا شرکت های خرد نیز توان راهیابی به بازارهای جهانی را داشته باشند .

   زندی گفت: پیگیری طرح تجهیز، نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی صنفی و همچنین تامین سرمایه در گردش آنها نیز خبری مهم برای فعالان صنفی است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: