• سفر مدیر عامل شهرک های صنعتی به استان های گلستان و مازندران

   سفر مدیر عامل شهرک های صنعتی به استان های گلستان و مازندران

   سفر مدیر عامل شهرک های صنعتی به استان های گلستان و مازندران

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای صنعتی سیل زده، به استان‌های گلستان و مازندران سفر می‌کند.

   به گزارش شاتا به نقل از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، درپی وقوع سیل در استان گلستان و بخش شرقی استان مازندران، محسن صالحی‌نیا صبح فردا (دوشنبه) برای رسیدگی و پیگیری مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای صنعتی سیل زده در شهرک‌های صنعتی این استان‌ها، به گلستان و مازندران سفر می‌کند.

   در جریان این سفر، بر روند کمک‌ رسانی به واحدهای صنعتی آسیب‌ دیده در سیل اخیر نظارت و هماهنگی‌های لازم به ‌منظور رفع مشکلات واحدهای صنعتی سیل زده انجام خواهد شد.

   گفتنی است، بر اساس برآوردهای اولیه صورت گرفته، 80 درصد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی آق قلا استان گلستان دچار سیلاب و آب گرفتگی شده است.

   همچنین بر اثر سیلاب چند روز گذشته به بخش‌های زیادی از تأسیسات این شهرک صنعتی، از جمله فضای سبز، تصفیه‌خانه فاضلاب، استفاده مجدد از پساب، ایستگاه TBS و تأسیسات برق، مخابرات و آب رسانی خسارت وارد شده است.

   شرکت شهرک‌های صنعتی استان گلستان با مشارکت واحدهای تولیدی نسبت به تأمین مایحتاج مورد نیاز، از جمله آب آشامیدنی و پیش‌بینی لازم برای استفاده از سوله واحدهای تولیدی به منظور انتقال مواد اولیه و بخشی از ماشین‌آلات، اقدامات لازم را به‌عمل آورده است.

   شهرک صنعتی آق قلا با مساحت 168 هکتار دارای 220 واحد بهره‌بردار است که از این تعداد حدود 170 واحد صنعتی با اشتغال بالغ بر دو هزار و 700 نفر درحال فعالیت است.

   شایان ذکر است، بارندگی شدید روزهای اخیر موجب وقوع سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارت‌های سنگین به شهرهای 4 استان گلستان، مازندران، سمنان و خراسان شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: