• انبارهای ذخیره کالاهای اساسی پر است/ مردم کردستان نگران نباشند

   انبارهای ذخیره کالاهای اساسی پر است/ مردم کردستان نگران نباشند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از عرضه میوه شب عید از ۲۵ اسفند خبرداد و تاکید کرد مردم از بابت تامین کالاهای اساسی نگران نباشند.

   به گزارش شاتا محمد دره وزمی در بازدید از انبارهای ذخیره کالاهای اساسی در سنندج گفت : بر اساس بازدیدی که از مراکز ذخیره سازی کالاهای اساسی در انبارها داشتیم به مردم اطمینان میدهم از بابت وجود ذخیره کالاهای اساسی در انبارها هیچ نگرانی نداشته باشند.
   وی با بیان اینکه جلسه تنظیم بازار استان به صورت هفتگی تشکیل می شود، ادامه داد: تمام تلاش ما و مجموعه همکاران بر این است که کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم تهیه شود و به قیمت مناسب در اختیار آنان قرار بگیرد.

   دره وزمی تصریح کرد: خوشبختانه در بحث برنج، گوشت قرمز، شکر، گوشت منجمد و مرغ مشکل خاصی نداریم و در ۹ شهرستان نمایشگاه عرضه مستقیم کالا برای ایام پایان سال در 650 غرفه بر پا شده است.
   وی با بیان اینکه در این نمایشگاهها کالای مورد نیاز مردم اعم از کالاهای خوراکی، پوشاک، کیف و کفش و تمام کالاها با قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه می شود افزود: تا پایان نمایشگاهها به صورت مداوم کالاهای اساسی در اختیار مردم قرار می گیرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان همچنین به تامین میوه برای ایام تعطیل اشاره کرد واظهار داشت:
   برای تامین میوه شب عید هم 1000تن پرتقال و 700 تن سیب تامین شده که در کل استان در 83 غرفه در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
   وی خاطر نشان کرد: قیمت سیب و پرتقال که از روز 25 اسفند توزیع آن آغاز می شود در همان روز اعلام و قیمت آن از کف بازار کمتر خواهد بود.
   دره وزمی در پایان یادآوری کرد: مشکل خاصی از لحاظ ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و گوشت قرمز و برنج با پیگیریهای ریاست محترم کارگروه تنظیم بازار جناب آقای استاندار، سازمان محترم جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت تامین شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: