• 28 هزارمورد بازرسی از واحدهای صنفی در استان اردبیل انجام شد

    28 هزارمورد بازرسی از واحدهای صنفی در استان اردبیل انجام شد

   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 اظهار داشت : با گذشت 50 روز از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز نود و هشت ، 28547 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی، توزیعی،خدماتی و... را انجام دادند.

   به گزارش شاتا رامین صادقی افزود : از این مجموع تعداد 895 واحد متخلف به علت گرانفروشی، عدم درج قیمت ،عدم صدور صورتحساب و ... به ارزش 22560589467 ریال شناسایی و با پرونده های تخلف جداگانه جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی معرفی شده ا ند .

   صادقی در ادامه افزود : براساس این گزارش در همین مدت تعداد 526 مورد گزارش مردمی و ناظرین افتخاری دریافت که پس از انجام تحقیقات تکمیلی و کارشناسی ، همگی مورد رسیدگی قرار گرفت که تعداد 61 واحد، تخلف صنفی داشته است . .

   وی خاطر نشان کرد : تعداد 2119 مورد بازرسی از بازار میوه ومرکبات ، 1460 مورد بازرسی از شیرینی جات ،آجیل و خشکبار، پوشاک و کیف و کفش تعداد2484 مورد بازرسی انجام ودرمجموع 236 پرونده تخلف تنظیم و جهت رسیدگی به مراجع قانونی ارسال شده است .

   صادقی با بیان اینکه بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای همچنان تداوم دارد، اضافه کرد : شهروندان عزیز می‌توانند برای جلوگیری از سود جویی برخی از واحدهای صنفی ، در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، کم‌فروشی، حراج غیرقانونی و ... در واحدهای صنفی ، مراتب را بصورت حضوری ویا از طریق تماس با سامانه 124 واحد رسیدگی به شکایات مردمی در مرکز استان و شهرستان های تابعه اطلاع دهند تا سر یعاً تحت رسیدگی قرار گیرد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: