• الزام واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی به اخذ قیمت تکلیفی و عرضه در شبکه توزیع منتخب

   یک مسوول در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدگنندگان:

   الزام واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی به اخذ قیمت تکلیفی و عرضه در شبکه توزیع منتخب

   الزام واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی به اخذ قیمت تکلیفی و عرضه در شبکه توزیع منتخب

   مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی ، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اینکه برخی از کالاهای حساس و ضروری دولت از جمله دارو، واکسن و مکمل های دامپزشکی مشمول دریافت ارز دولتی می باشند، بیان داشت : با توجه به ابلاغیه رئیس کارگروه تنظیم بازار مقرر شده است اقلام مذکور با قیمت های تکلیفی در شبکه توزیع منتخب عرضه شوند.

   به گزارش شاتا اسماعیل مهدی پور در ادامه اظهار داشت : در این راستا ضروریست کلیه واردکنندگان داروهای دامپزشکی نسبت به ارسال اسناد و مدارک مرتبط با واردات محموله های خود بصورت کامل منطبق با موارد درخواستی این سازمان که به انجمن ذیربط نیز اطلاع رسانی شده اقدام نمایند.

   وی یادآور شد : در صورت عدم رعایت این موضوع و عرضه اقلام مذکور بدون اخذ قیمت تکلیفی، این سازمان در راستای وظایف محوله نسبت به معرفی واحدهای متخلف به سازمان تعزیرات حکومتی و سایر مراجع ذیصلاح اقدام خواهد نمود.

   مهدی پور خطاب به تمام واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی اعلام کرد : در صورت عدم عرضه کالا از سوی واردکنندگان و بروز وقفه در فرآیند توزیع و کمبود در بازار، مسئولیت متوجه آنها بوده و موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

   این مقام مسئول با تاکید بر الزام ثبت قیمت کالا در سامانه 124، متذکر شد : در راستای شفاف سازی و جلوگیری از سوء-استفاد های احتمالی، کلیه قیمت های مصرف کننده محاسباتی این سازمان به عنوان حداکثر قیمت در سامانه 124.ir قابل بهره برداری می باشد.

   مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی ، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت به جهت هم افزایی در برخورد موثر با واحدهای متخلف از هموطنان عزیز خواست ؛ در صورت مشاهده هر گونه تخلف و عدم اجرای قیمت های مصوب، مراتب را به سازمان های صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان حمایت گزارش نمایند تا اقدامات قانونی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: