• برگزاری 203 نمایشگاه و 30 هزار فروش فوق‌العاده در ایام پایانی سال 97

   رییس مرکز اصناف و بازرگانان ایران اعلام کرد:

   برگزاری 203 نمایشگاه و 30 هزار فروش فوق‌العاده در ایام پایانی سال 97

   برگزاری 203 نمایشگاه و 30 هزار فروش فوق‌العاده در ایام پایانی سال 97

   رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت از برپایی 203 نمایشگاه فروش بهاره و 30 هزار فروش فوق‌العاده درآستانه ایام نوروز خبر داد.

   به گزارش شاتا، پیمان زندی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تنظیم بازار شب عید، گفت: این نمایشگاه‌ها به منظور عرضه مستقیم کالا در سطح کشور با نظر استانداران و مصوبات کارگروه تنظیم بازار هر استان راه‌اندازی شده است.

   او با بیان اینکه برای اولین بار شیوه نامه برگزاری فروش فوق العاده و نمایشگاه‌های عرضه مستقیم تدوین شد، گفت: در کنار این تعداد نمایشگاه فروش بهاره، حدود 30 هزار فروش فوق العاده نیز از 15 اسفند ماه تا پایان سال برگزار می شود .

   رییس مرکز اصناف و بازرگانان در خصوص شیوه‌نامه‌های تدوین شده نیز توضیح داد: این شیوه نامه‌ها، تعداد غرفه‌ها ، نحوه قیمت‌گذاری ، نحوه نظارت ، شرایط غرفه‌داران و ... را مشخص می کند.

   زندی ادامه داد: فروش‌های فوق العاده در سطح واحدهای صنفی به ویژه فروشگاه‌های کیف، کفش، و پوشاک ، آجیل ، خشکبار ، لوازم خانگی ، مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری و مورد نیاز شب عید است.

   او همچنین تاکید کرد: برگزاری فروش فوق‌العاده در سطح 3200 شعبه فروشگاه زنجیره‌ای نیز صورت می‌گیرد.

   رییس مرکز اصناف و بازرگانان در خصوص میزان تخفیف‌های در نظر گرفته شده در این خصوص گفت: در این فروش های ویژه اقلام با تخفیف 10 تا 25 درصدی عرضه می‌شوند.

   زندی با اشاره به اینکه مرکز اصناف و بازرگانان با هدف هماهنگی و ایجاد شرایط بهینه برای برگزاری این رویدادهای ویژه در پایان سال نسبت به اعزام نمایندگانی به استان‌ها اقدام کرده است، توضیح داد: همکاران ما در سراسر کشور در حال رصد نمایشگاه‌ها و فروش‌های فوق العاده هستند تا هموطنان بتوانند در ایام پایان سال با شرایط بهتری مایحتاج خود را تامین کنند.

   به گفته ی رییس مرکز اصناف و بازرگانان، جلسه با اتحادیه‌ها و سازمان‌های ذیربط برای تنظیم بازار ایام پایانی سال به طور پیوسته برگزار شده است و در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: