• در زمینه تامین لاستیک در استان مشکلی نداریم

   در زمینه تامین لاستیک در استان مشکلی نداریم

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت : هم اکنون در انبارهای استان لاستیک به اندازه نیازموجود است.

   به گزارش شاتاحسینقلی قوانلو در جلسه شورای مدیران سازمان صنعت،معدن وتجارت استان که در محل سالن جلسات سازمان برگزار گردید گفت:هم اکنون لاستیک در انبارهای استان به اندازه نیاز موجود می باشد وهم چنان توسط نمایندگان استان جذب لاستیک سنگین وسبک سهمیه استان صورت می گیرد.

   وی گفت:در کل استان گلستان تعداد 18940 حلقه لاستیک سنگین خودرو از تاریخ 15/4/97 تاکنون سهمیه استان جذب شده است که از این تعداد85درصد در بخش حمل و نقل ،باری ،مسافر ونفت کش بوده که در استان توسط اداره کل حمل ونقل راه ترابری جاده ای استان و15درصداز تاریخ 1/11/97 توسط سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان بابت لاستیکهای درون شهری توزیع شده است.

   قوانلو گفت:از میزان 18940 حلقه لاستیک میزان 1245 حلقه توزیع نگردید ،که در اداره حمل ونقل جاده ای استان موجود می باشد که از این تعداد 17157 حلقه توزیع شده است.

   وس ادامه داد: :بنا به مصوبه کمیته اقلام پروتئینی مقدر شده که 20 درصد از تولید مرغ زنده استان جهت مصرف وتوزیع در استان به قیمت هر کیلوگرم زنده 7700 تومان وقیمت مرغ آماده به طبخ درب کشتارگاه 10700 وقیمت مصرف کننده 11500 تومان که بر این اساس قیمت مصرف کننده مرغ گرم در سراسر استان بطور یکسان 11500 تومان می باشد وبا توجه به میزان تولیدات استان پیش بینی می گردد روزانه نزدیک به 80تا 90 تن مرغ گرم در استان توزیع گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: