• رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم :

   2950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شده است

   2950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شده است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جاری، 2 هزار و 950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بخش های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و گردشگری پرداخت شده است که استان قم رتبه هفتم را در سامانه بهین یاب داراست.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی در چهل و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، افزود: یک هزار و 946 میلیارد ریال در بخش صنعت و معدن، 241 میلیارد ریال در بخش جهاد کشاورزی و 81 میلیارد ریال نیز در بخش گردشگری پرداخت شده است.

   وی با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید در 2 هفته گذشته، افزود: پرداخت تسهیلات در بخش صنعت رشد خوبی داشته است و حدود 380 میلیارد ریال در این بخش پرداخت انجام شده است.

   سیجانی اضافه کرد: همچنین در این مدت 105 میلیارد ریال برای 675 طرح در بخش کشاورزی، 35 میلیارد ریال برای 2 طرح در بخش گردشگری و 144 میلیارد ریال برای 128 طرح در بخش اصناف تولیدی پرداخت شده است.

   وی ادامه داد: وضعیت پرداخت های مستقیم سال جاری از سوی بانک های عامل در بخش صنعت، هفت هزار و 200 میلیارد ریال به 855 واحد است.
   وی خاطرنشان کرد: در بخش صنعت، معدن و تجارت کمیته ای برای بررسی درخواست دریافت تسهیلات تشکیل شد و 41 تقاضا مورد بررسی قرار گرفت که با 32 مورد با یک هزار و 40 میلیارد ریال سرمایه در گردش موافقت شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: