• آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 در خراسان جنوبی

   آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 در خراسان جنوبی

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از اجرای طرح نظارتی ویژه ایام نوروز سال 1398 در این استان از تاریخ یکم بهمن ماه جاری خبر داد.

   به گزارش شاتا، علی تهوری با اشاره به اهداف اجرای این طرح اظهار کرد: به منظور ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالا و خدمات و در راستای اجرای دستورالعمل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، طرح نظارتی نوروز 98 از تاریخ یکم بهمن ماه جاری لغایت پانزدهم فروردین 98 در سطح استان اجرا می شود.

   تهوری افزود: ضرورت کنترل و نظارت بر بازار کالا و خدمات اولویت دار و ایجاد زمینه مناسب برای تامین و توزیع مایحتاج عمومی در دو بخش کالایی و خدماتی از دیگر اهداف این طرح نظارتی است.

   وی ادامه داد: در اجرای این طرح دو محور عمومی شامل اطلاع رسانی، هماهنگی، برگزاری جلسات با دستگاه های ذیربط و تخصصی شامل برگزاری گشت های مشترک و بازرسی های نوبه ای و موردی در سطح استان مدنظر و مورد تاکید می باشد.

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده احتمالی برخی افراد سود جو مراتب را به سامانه ارتباطی 124 اعلام نمایند تا با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: