• سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:

   لزوم معرفی مزیت های سرمایه گذاری و توانمندی های استان آذر بایجان غربی

   لزوم معرفی مزیت های سرمایه گذاری و توانمندی های استان آذر بایجان غربی

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، گفت: برای جذب سرمایه گذاران در استان باید پتانسیل ها، مزیت های سرمایه گذاری و توانمندی های استان معرفی شوند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، علی اکبری گفت: برای جذب سرمایه گذاران در استان باید پتانسیل ها، مزیت های سرمایه گذاری و توانمندی های استان معرفی شوند.

   وی تصریح کرد: بررسی و رسیدگی به موضوعات و مشکلات سرمایه گذاران عزیز تنها معطوف به این جلسات نیست و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای رسیدگی و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی آماده پاسخ گویی می باشد.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، بیان کرد: برای تسهیل در امور استعلامات و کوتاه کردن مدت زمان صدور مجوزها پنجره واحد بین دستگاه های اجرایی راه اندازی شده است.

   وی ادامه داد: در شهرستان ها نیز در فرمانداری ها این نرم افزار نصب و راه اندازی و تمام دستگاه های اجرایی از آن استفاده کاربردی نمایند.

   در ادامه این جلسه مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی، کشاورزی و گردشگری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و جهت رفع مشکلات مطروحه از سوی مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران عاملین بانک های استان تصمیماتی اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: