• اجرای طرح توسعه نساجی خوی با سرمایه‌گذاری 1800 میلیارد ریالی

   اجرای طرح توسعه نساجی خوی با سرمایه‌گذاری 1800 میلیارد ریالی

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوی از تکمیل فرآیند نساجی خوی با راه اندازی تولیدی پوشاک خبر داد.

   به گزارش شاتا، ایرج مرندی گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تولید و مصرف کالای ایرانی فرآیند تولید نساجی خوی با راه اندازی تولیدی پوشاک در این واحد چرخه تولید تکمیل می شود.

   وی تصریح کرد: طرح توسعه کارخانجات نساجی خوی با حجم سرمایه گذاری 1800 میلیارد ریال در زیر بنای بیش از 12 هزار متر مربع جهت افزایش تولید در حال اجرا است .

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوی بیان کرد: توسعه این واحد که در راستای افزایش تولید انواع نخ، پارچه و انواع پوشاک در دست اجرا می باشد که با تکمیل این فاز کارخانجات نساجی خوی زمینه اشتغال برای 610 نفر ایجاد خواهد شد.

   وی ادامه داد: در راستای حمایت از تولید و رونق اشتغال این واحد، سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اقدام به صدور معافیت گمرکی جهت واردات خطوط توسعه، بازسازی و نو سازی ماشین آلات به ارزش 32 میلیون یورو صادر کرده است.

   مرندی گفت: با تکمیل زنجیره تولید این واحد صنوف مرتبط در شهرستان نیز فعال و به صورت غیرمستقیم در بازار پوشاک نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

   وی افزود: عمده محصولات تولیدی فاز توسعه این واحد انواع شلوار، پیراهن و کاپشن جین است و بازارهای هدف بازارهای داخلی و خارجی از جمله کشورهای عراق، ارمنستان، آذربایجان و ... خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: