• اعطای تسهیلات رونق تولید به 83 واحدصنعتی در استان قم

   اعطای تسهیلات رونق تولید به 83 واحدصنعتی در استان قم

   محمود سیجانی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم در سی و پنجمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: طبق آخرین گزارشات واصله از سامانه بهین یاب 83 واحد صنعتی و کشاورزی از 1515.71میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان استفاده کرده اند .

   به گزارش شاتا وی سهم صنعت از پرداخت تسهیلات رونق تولید را 27 واحد صنعتی و رقمی بالغ بر 994.30میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: 27 واحد کشاورزی نیز مبلغ 62.31 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند و تعداد 29 واحد صنعتی متقاضی دریافت تسهیلات ، انتقالی از سال 96 در سال 97 موفق به دریافت تسهیلات خود شدند..

   وی گفت: حمایت از طرح های صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد اولویت اصلی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.

   سیجانی تصریح کرد: در استان قم 2160 طرح صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت وجود دارد که در صورت تکمیل و راه اندازی زمینه ایجاد اشتغال برای 4702 نفر را فراهم خواهند آورد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت پرداخت تسهیلات در زمینه گردشگری را ضعیف توصیف کرد و با توجه به برنامه ریزی انجام شده و مدت زمان کم باقی مانده تا پایان سال ، همت و تلاش مضاعف این بخش را خواستار شد و از بانکهای عامل نیز درخواست نکرد تا با طرح های گردشگری همکاری کرده و پرداخت ها در این زمینه نیز صورت گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: