• 6 طرح صنعتی و معدنی در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی شد / یک واحد صنعتی به چرخه تولید بازگشت

   با حضور رییس جمهور و وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت ؛

   6 طرح صنعتی و معدنی در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی شد / یک واحد صنعتی به چرخه تولید بازگشت

   6 طرح صنعتی و معدنی در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی شد / یک واحد صنعتی به چرخه تولید بازگشت

   در سفر رییس جمهور و وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت به استان آذر بایجان غربی وطی مراسمی از طریق ویدیو کنفرانس و به صورت همزمان 5 طرح صنعتی در استان آذربایجان غربی به بهره برداری رسید و کلنگ آغاز عملیات اجرایی یک واحد معدنی نیز به زمین زده شد.

   به گزارش شاتا دراین مراسم شرکت سی ان جی سیلندر سراج خوی با سرمایه گذاری ثابت 300 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 12 میلیون یورو به بهره برداری رسید .

   این واحد تولیدی با ظرفیت اسمی 8هزار تن سیلندر و 12 هزارو 500 کپسول آتش نشانی برای 70 نفرایجاد اشتغال کرد.

   طرح توسعه شرکت فرش افشار زرینه درمیاندواب نیز با سرمایه گذاری ثابت 290 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 4.32 میلیون یورو، تولید کننده 120 هزار متر مربع فرش ماشینی و اشتغال زایی برای 60 نفر افتتاح شد.

   همچنین کارخانجات نساجی خوی با سرمایه گذاری ثابت 1280 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 10 میلیون یورو و ظرفیت اسمی تولید 10 میلیون متر مربع انواع پارچه و نخ و اشتغال 426 نفر نیز به بهره برداری رسید .

   در این مراسم و در سفر وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت به آذربایجان غربی شرکت دستکش حریر ایران در ارومیه تولید کننده دستکش نخی روکش دار ،‌دستکش معاینه و دستکش جراحی با ظرفیت اسمی 546 میلیون عدد و سرمایه گذاری ثابت 300 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 2 میلون یورو و اشتغال زایی برای 231 نفرنیز بهره برداری شد.

   همچنین در این مراسم شرکت چی چست تاک در ارومیه تولید کننده انواع کیک ؛‌بیسکوییت و شکلات با ظرفیت اسمی 27 هزارو 750 تن و سرمایه گذاری ثابت 500 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 250 نفر احیا شد و مجددا به چرخه تولید بازگشت .

   در این سفر رحمانی ، کلنگ احداث شرکت کاوشگران کانی ایراء با ظرفیت 600 کیلوگرم شمش طلا و نقره و با سرمایه گذاری ثابت 35 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 1.4 میلیون یورو به زمین زده شد .

   این واحد تولیدی برای 81 نفر شغل ایجاد می کند و پیش بینی می شود سال آینده به بهره برداری برسد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: