• معاون هماهنگی استانداری هرمزگان:

   مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدلازم الاجراست

   مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدلازم الاجراست

   ایرج حیدری در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، عنوان‌‌کرد: با توجه به جایگاه قانونی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مصوبات این کارگروه برای تسهیل امر تولید برای کلیه دستگاه های اجرایی و بانک ها الزامی است.

   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگانعنوان کرد: جلسات کارگروه رفع موانع تولید با هدف تسهیل و رفع مشکلات واحد های تولیدی با محوریت استانداری و با حضور کلیه مدیران دستگاه های اجرایی دخیل در امر تولید برنامه ریزی شده است که باید با خروجی مناسب همراه باشد.

   وی تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که واحدهای مختلف تولیدی استان با آن روبرو هستند جلسات کارگروه رفع موانع تولید با اولویت و محوریت بررسی مشکلات واحد های تولیدی استان برگزارشود.

   حیدری تصریح کرد: کلیه مدیران دستگاه های اجرایی با توجه به اهمیت کارگروه رفع موانع تولید با آمادگی کامل برای بررسی طرح ها در جلسات شرکت کنند تا تصمیماتی کاربردی و عملیاتی برای حل مشکلات واحد های تولیدی اتخاذ گردد.

   تاکید برارتقا میزان تولید و راه اندازی واحدهای تولیدی مشکل ­دار

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان حفظ عملکرد و ارتقا میزان تولید و راه اندازی واحدهای تولیدی مشکل­دار را از اهم موارد این کارگروه دانست و افزود: ما مسئولین تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان باید به کار گیریم، تا با رونق صنعت و تولید در استان، کسب و کار مردم این استان نیز رونق بگیرد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: