• رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی در قزوین:

   اختصاص منابع اعتباری برای حمایت از طرح های دانش بنیان

    اختصاص منابع اعتباری برای حمایت از طرح های دانش بنیان

   در راستای حمایت از تولیدات داخلی رییس هیات‌عامل صندوق توسعه ملی به همراه استاندار و ریس سازمان صمت استان قزوین از واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.

   به گزارش شاتا، شهیدزاده رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی"در نشست با مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی که در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد، افزود: این صندوق برای توانمند کردن بخش خصوصی ایجاد شده است و حمایت از موسسات عمومی غیر دولتی که کمتر از 20 درصد دولت در آنها دخالت دارد را در دستور کار دارد.

   وی گفت: برای حمایت از طرح های دانش بنیان نیز منابع اعتباری از صندوق تفکیک شده و بستر برای بررسی و حمایت از این نوع طرح ها فراهم است.

   شهید زاده افزود: صندوق توسعه ملی براساس سیاست های مقام معظم رهبری و مصوبات مجلس شورای اسلامی برای تامین منابع نسل آینده تاسیس شده و باید در طرح های تولیدی و اقتصادی سودآور کشور سرمایه گذاری کرده و عواید آن را در سرمایه گذاری های جدید به کار گیرد.

   این مسئول ادامه داد: خط قرمز صندوق توسعه ملی، سیاست های مقام معظم رهبری، مصوبات مجلس شورای اسلامی و مصوبات هیات امنای صندوق است که از نمایندگان قوای جمهوری اسلامی تشکیل می شود.

   پرزحمت "رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین" نیز در حاشیه این بازدید افزود:قزوین قطب اقتصادی و صنعتی است و با تولید بیش از ۱۳۰۰ نوع محصول تولیدی نقش مهمی در تامین نیازهای کشور دارد.

   وی افزود: سال قبل ۷۶۰ میلیون دلار صادرات از استان قزوین محقق شد که امسال افزایش آن تا یک میلیارد دلار هدف گذاری شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: