• با حضور وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی صورت گرفت:

   افتتاح دو واحدصنعتی در شهرک صنعتی سرخنکلا‌ته

   افتتاح دو واحدصنعتی در شهرک صنعتی سرخنکلا‌ته

   دو کارخانه پویا فسفات و پویا کیسه با حضور وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در شهرک صنعتی سرخنکلاته افتتاح وراه اندازی شد.

   به گزارش شاتا ،در مراسم افتتاح این دو واحد تولیدی ،علی علمشاهی مدیر‌عامل گروه تولیدی پویا صدف گفت: در سالی که رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند ودر آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ،از مجموع پروژه های چهار گانه صنعتی گروه تولیدی پویا صدف واقع در این موقعیت جغرافیایی ،دو پروژه پس از طی همه مراحل راه اندازی وآزمایشی به دستان وزیر کار افتتاح و دو پروژه دیگر هم به امید خدا در جشن پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری خواهند رسید.

   وی افزود: پروژه ی اول ،کارخانه تولید کیسه های پلی اتیلن است که از مرحله تولید نخ وریسندگی ،بافندگی ،چاپ ،برش ودوخت همه در همین مجموعه صورت می گیرد.

   علمشاهی گفت:این کارخانه در سه شیفت کاری قابلیت اشتغالزایی برای بالغ بر 100 نفر نیروی کاری مستقیم را پیاده سازی کرده است،ظرفیت تولید این واحد ماهیانه 1میلیون و600 هزار متر مربع کیسه است. طرح توسعه این پروژه نیز شروع شده که به امید خدا تا جشن پیروزی انقلاب تا 200 نفر اشتغالزایی در این واحد را شاهد خواهیم بود.

   به گفته وی ،پروژه دوم ،کارخانه تولید دی کلسیم فسفات ومنو کلسیم فسفات است ،که با دو خط تولید واشتغال زایی 60 نفر به صورت مستقیم رسمافعالیت خود را آغاز می کند،علمشاهی افزود:این کارخانه قابلیت تولید سالیانه 50 هزار تن تولید را د اشته وخوشبختانه با توجه به پتانسیل های موجود در حوزه فروش ،خیلی زود می توانیم به ظرفیت کامل دست پیدا کنیم.

   وی همچنین اظهارکرد: دو پروژه دیگر هم در شرف بهره برداری هستند ،تولید مکمل های دارویی وپریمیکس و ویتامین و کنسانتره وکارخانه تولید خوراک دام وطیور وآبزیان هستند که در واقع تمامی این مجموعه والبته مجموعه های تولیدی صدف معدنی در شهر گنبد وپروژه معدنی زئولیت فیروزکوه ،همگی به صورت زنجیره و هولدینگی ،سبد کالاهای مورد تقاضای تمامی مرغداری ها ،دامداری ها ،کارخانجات خوراک دام وصنایع وابسته را پوشش داده و تا امروز در مجموعه گروه تولیدی پویا صدف حدود 350 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: