• سهم 33درصدی صنایع در اشتغال استان سمنان

   سهم 33درصدی صنایع در اشتغال استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در استان سمنان 26 شهرک و ناحیه صنعتی فعال می باشد که بیش از 65 هزار نفر در حوزه صنعت استان در این شهرک ها و نواحی مشغول به کار می باشند.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی در سی و یکمین اجلاس سراسری خانه های صنعت ، معدن و تجارت کشور که به میزبانی استان سمنان در اتاق بازرگانی استان برگزار شد با بیان این مطلب افزود: بیش از 194هزار نفر در بخش های عمده اقتصادی استان مشغول به کار هستند که سهم صنعت استان در این بخش حدود 65 هزار نفر است که 33درصد از سهم اشتغال استان را شامل می شود.

   وی به نقش بی بدیل خانه های صمت در صنعت و اقتصاد کشور اشاره کرد و اظهار داشت: نقش خانه های صنعت ، معدن و تجارت در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور بی تاثیر نیست و برای بالاتر رفتن آمار GDP در کشور ، بخش خصوصی باید وارد عمل شود.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: ما از خانه های صمت و اتاق های بازرگانی کشور درخواست می کنیم ارتباط با دانشگاه ها را بیشتر کرده تا بتوانیم از علم و نوآوری روز دنیا در واحدهای صنعتی استفاده موثرتری داشته باشیم.

   بهروز اسودی در ادامه به بیان گزارشی از وضعیت تولید در بخش های مختلف مجموعه صنعت ، معدن و تجارت در استان پرداخت و اهداف کلی و راهبردی بخش های صنعت و معدن را بر اساس سند توسعه برنامه ششم استان ارائه نمود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: