• گشایش بیست و دومین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف از فردا

   اختصاصی/با حضور مقامات عالی رتبه کشوری صورت می گیرد؛

   گشایش بیست و دومین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف از فردا

   گشایش بیست و دومین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف از فردا

   معاون بازاریابی و تنظیم روابط سازمان توسعه تجارت ایران از گشایش بیست و دومین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف در تهران خبرداد.

   به گزارش «شاتا»، رضا توفیقی افزود: این نمایشگاه از فردا اول مهر ماه با حضور مقامات عالی رتبه کشوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفرای کشورهای خارجی در تهران، روسای اتحادیه های فرش و صنوف مرتبط با فرش در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
   وی گفت: این نمایشگاه با حضور 573 مشارکت کننده در فضایی بالغ بر 25 هزار متر مربع برگزار می شود که در مقایسه با سال گذشته نشان دهنده رشد 10 درصدی فضای تحت پوشش نمایشگاه است.
   وی افزود: همچنین هماهنگی های لازم برای میزبانی بیش از 200 نفر در قالب هیات های تجاری-بازاریابی از 17 کشور از جمله کشورهای آلمان، ژاپن، چین، برزیل، نیوزلند، دانمارک، فرانسه، اردن، عراق، ترکیه و چند کشور دیگر صورت گرفته است.
   توفیقی در پایان گفت: اعضای این هیات ها ضمن بازدید از نمایشگاه فرش دستباف و آشنایی با توانمندی های صادراتی ایران در زمینه فرش دستباف در نشست مذاکرات تجاری رو در رو با تجار و بازرگانان و تشکل های صادراتی ایرانی حضور خواهند داشت.
   یادآور می شود بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف ایران از فردا (اول مهرماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران به مدت یک هفته پذیرای علاقه مندان به این هنر-صنعت است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: